Spadki FPS w Counter Strike 1.6

Witajcie.

Od zakupienia karty ATI RADEON 9800 XT , moje fpsy spadają.

Jeżeli dobrze zauważyłem, to FPSY spadają tylko wtedy kiedy coś się dzieje. Przykłady:

1.5 osób na respie.

2.Podczas akcji.

3.Na niektórych mapach.

100-30, 75-30 Tak spadają mi fpsy.

Sprzęt & log z Everest’a :

To nie wina sprzętu tylko programów, które masz włączone podczas gry. Powyłączaj wszystkie aplikacje (nawet te w tray’u, które nie są potrzebne) i spróbuj jeszcze raz.

Kiedy gram , włączonego mam tylko cs’a.

masz takie ustawienia?

cl_updaterate 101

rate 25000

cl_rate 9999

cl_cmdrate 30

Jeśli nie to zmień je na takie jak masz wyżej podane.

kamlo , nie nie nie.

rate "25000"

cl_updaterate "101"

cl_cmdrate "101"

cl_cmdbackup "2"

cl_resend "6"

ex_interp "0.01"

ati_subdiv "0"

ati_npatch "0"

fps_max "101"

fps_modem "101"

To do konsoli. Skasuj sterowniki od karty graficznej, przeczyść rejestr CCleanerem i zainstaluj te sterowniki od karty graficznej http://www.omegadrivers.net/index.php?option=com_phocadownload&view=file&id=1:radeon-omega-drivers-4.8.442&Itemid=65.

Teraz niedość, że spadają mi FPS’y mam opóźnienia myszki , oraz co parenaście sekund ściny 3 sekundowe.

Jak sterujesz myszką po prostu Ci się zacina i nie możesz skręcić w daną stronę? Spróbuj wyjść z windowsa w grze, i ustaw w menedżerze zadań “steam” na niski priorytet. Jeśli nie chodzi Ci o to , to źle zrozumiałem.

to wina sterowników.

Dodane 21.06.2010 (Pn) 17:54

refresh

http://www.unitedfreaks.de/index.php?pa … ils&id=177

Sam osobiście stosuję sterowniki w linku. Są to sterowniki przystosowane do gry w cs dla kart Ati. Przed instalacją radze przeczytać opis sterownika.

Zapewne uzywasz programow ktore “kieruja” pamiec ram do uzycia przez konkretne programy :). nie uzywaj ich gdyz nie dzialaja zgodnie z przeznaczeniem tylko sa wyludzaczami pieniedzy na zakup pelnej wersji.

Wyrzuc folder Textures i pobierz go ponownie. Byc moze masz uszkodzone tekstury i program probuje jebezskutecznie zaladowac (masz scinki przy respie)

@pawel256 sterowniki działały przez miesiąc, teraz znowu to samo.

@pushop jakie to programy?