Spadki fps w counter strike 1.6

Witam próbowałem wgrac sobie windowsa 7 64 bit bo mam 4 gb ram ale mam nvidie gt 520 i niewiem dlaczego w grze counter strike fps mi spadają strasznie co uniemożliwia grę . Przeciez ta gra nie jest jakoś masakrycznie wymagającą a jednak spadają dodam że kiedys na systemie 32 bit mialem 100 fps ale teraz nawet na 32 bit spadają dodam że uzywalem wtedy innych sterownikow niż obecnie ale juz nie pamiętam jakiej wersji. Jakie sterowniki polecilibyscie mi do nvidi gt 520 2 gb ? aktualnie uzywam najnowszej wersji

Ale to masz słabe fps czy lagi w cs ?

Dla pewności wejdź, automat sprawdzi czy masz zainstalowane to, co trzeba.

http://www.nvidia.pl/Download/Scan.aspx?lang=pl

Poza tym:

Grasz na OpenGL?

Czy w innych grach masz ten problem?

Wyłącz synchronizację pionową w ustawieniach karty.

Dodatkowo sprawdź czy podczas grania nie masz uruchomionych jakiś programów, które mogą obciążać komputer, nie zaszkodzi też skanowanie systemu antywirem czy defragmentacja dysków.

w fifie 11 takze zauwazylem spadek do 30 / 40 fps a mialem 80 - 90 na xp

Może zewnętrzna grafika się nie odpala, popatrz w ustawieniach.

ale to pecet i kabel mam podlaczony pod nvidie gt 520 wiec jak sie moze wlaczac z zintegrowana kartą ? :stuck_out_tongue:

Dodane 04.01.2013 (Pt) 14:42

dzisiaj mialem okazje stestować windowsa 8 i na sterownikach wersji 306.23 mialem 100 fps rtylko niekiedy spadlo do 99.8 / 99.9 na paczątku spadaly do 20 ale zresetowalem gre i 99.9 / 100 czyli co wina sterowników ? czyli jaka wersja bedzie najlepsza ta 306.23 czy jakas starsza i czy brac 64 bit czy 32 dodam ze procek obsluguje w pelni 64 bit

Witaj znam rozwiązanie Twojego problemu otóż problem tkwi w dźwięku :slight_smile:

W przypadku Windows 7 robimy to tak :Start–>Panel Sterowania–>Dźwięk–>Odtwarzanie–>Głośniki–>Zaawansowane–>Format Domyślny–> i tam mamy Częstotliwość próbkowania i głębie w bitach…

 

Polecam to wszystkim zrobić to pomaga w wielu grach , dźwięk ma duży wpływ na fps