Spadki Fps w cs go

@Skoczix chodzi mi o to , istnieje powien mod ktory dosc mocno pogorszy tekstury w cs ale za to fps-y sie zwiekszą.

@iJuliusz Już to robię ,zaraz dam znać.
@Szalony97 wolałbym zostać przy aktualnej grafice ,nie sądzę aby była to wina gry.

@iJuliusz Wszystko gotowe,nie aktualizować?

Postanowiłem odinstalować w trybie awaryjnym ,ponieważ tak mi program polecił.

nie aktualizuj, sprawdź jak działa na tych co teraz

1 polubienie

Nic nie pomogło. Może problem jest w tym ,że procek i grafika nie są bardziej wykorzystywane?

procek i grafika jest na tyle wykorzystywana ile potrzebuje np: cs czy inna gra , czasami moze miec wine jakis podzespół pc.

Tryb zasilania jaki masz ?

Jeżeli dobrze zrozumiałem to takie.
Może być to spowodowane tym ,że tapeta mi się zmienia co minutę?

tryb zasilania masz dobrze , auto tapete co minute radzilbym ci wyłączyć (prawdopodobnie) tez moze zabierac fps-y.

1 polubienie

Nadal ,ale zauważyłem ,że kiedy mam te spadki strasznie podwyższa się var i sv.

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

Po restarcie komputera wszystko jest okej ,dopiszę tu jakby problem pokazał się ponownie.Dziękuję wam za pomoc.Ostatnie pytanie czy jest sens kupowania tego monitora pod ten sprzęt?https://www.morele.net/monitor-benq-zowie-xl2411-e-sport-974362/

1 polubienie

Monitor ma świetne parametry, ale nie jestem znawcą.
Może wrzuć temat do odpowiedniego działu, szybciej go ktoś zauważy.

W CS nie grałem sporo latek.
Były kiedyś czasy kafejek, treningi, wyjazdy, turnieje, :cry: ale wtedy nie było takich sprzętów.

Cieszę się, że przydały się nasze porady.
Zapraszamy, gdy znów będziesz miał kłopot ze sprzętem. :1st_place_medal:

No w takim razie już będę wiedział ,że mam na kogo liczyć :smiley:

Po formacie jeszcze więcej fps :smiley: Format lekarstwem na wszystko.

jakie było w końcu ostateczne rozwiązanie Skoczix? mam ten sam problem. nie rozumiem, reset całkowity z instalowaniem sterowników od nowa i windowsa???

Tak i najlepiej mieć i ustawić windowsa 10 pod gry. Po prostu jeśli masz win10 to zrób ustawienia fabryczne dla niego i ustaw go pod gry, jeśli chcesz to mogę dać link do poradnika.

1 polubienie

usuń -threads 4 i kiedy czyściłeś pc ostatnio