Spadki FPS w CS:GO

Cześć! Mam problem ze spadkami FPS w cs’ie od +/- 2 miesięcy mam z tym problem. Sprzęt mam dosyć dobry więc nie powinny występować takie problemy. Na tym PC gram w Crysisa 3 , Resident evil 7, World Of Tanks i w innych grach na najwyższych ustawieniach. Kiedy przeinstalowuje gre , lub daję by sprawdzić spójność plików (w cs’ie) to jest super wszystko wróciły fps(200-300) , ale po ok. 30min gry znowu spada do 80-100 co bardzo przeszkadza. Miał ktoś kiedyś podobny problem? Jakby coś WIN10 64 bit

Tyle tematów na forum było, odnośnie spadków fps w cs go. Aktualizacja gry, któraś, schrzaniła sprawę.

Koledzy nie mają takiego problemu , tylko ja więc co mam zrobic?

A temperatury podzespołów sprawdzałaś?

nie nie sprawdzałem

Sprawdź. Być może temperatury są wysokie po trzydziestu minutach grania, stąd spadki fps.

Gdzie to sprawdzić? A może to być spowodowane że mam prawie zawalony cały dysk?

Temperatury: hw monitor

Może, zapchany dysk zwalnia, hdd zużywa się też (hd tune), ale generalnie jeżeli masz jakiegoś quada, athlona, phenoma i3 z 2 rdzeniami lub intela G, z mniejsza ilością RAM niż 8 GB, to wina sprzętu. Jeżeli mówimy o desktopie, to można modernizować, jak laptop, to sprawa beznadzieja w zasadzie.

A kolegami się nie posiłkuj, nie ma 2 identycznych komputerów :wink: Różne podzespoły, sterowniki, programy w tle etc.

mój pc:
procesor : Intel Core i5-7400 CPU 3.00Ghz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti
Pamięć RAM:8 GB

więc powinien “zjeść” takiego cs’a

Sprawdź temperatury i dysk, wtedy można dalej coś myśleć.