Spadki FPS w CS:GO

Przeczytałem wiele poradników, żadne mi nie pomagają.
Chodzi otóż o CS:GO. Spadły mi strasznie fps’y ostatnimi czasy.
Laptop:
Procesor i7 vpro (i7-2760QM, 2.4ghz)
Karta Graficzna: Quadro 1000M (2gb)
Ram: 12GB

Opisze moją sytuacje, w menu standardowo 120 bo na tyle blokada była, natomiast w grze miałem na mirage 80/90 nawet 100 fps. (miałem wtedy 8gb ramu) Później zaczeło się sypać w menu 60 fps, w grze też I to było takie dziwne jakby była pierdzielona blokada na 60 bo skakało 59/60 co chwile. Zrobiłem formata, dodałem sobie ramy, wszystkie sterowniki najnowsze. Na mapie mam 60/70 w menu 80.
Nie wiem co się stało, szczególnie, że mając mniej ramów miałem więcej.
Mój kolega ma jakiś procesor z intela i3 chyba, 4gb ramu i karte graficzną z 1gb i ma więcej fpsów ode mnie.
O co chodzi?!

Kilka tematów na forum było o tym, co piszesz. Winna jest aktualizacja gry. Widzę, że jeszcze nie naprawili tego.

No, że akurat na mojego pcta? :confused: Dodam, że win 7

Jest tysiące konfiguracji peceta. Akurat na Twoją konfigurację trafiło.
To bez znaczenia, jakiej wersji Windowsa używasz.

A tak dla spokoju, temperatury podzespołów są w normie?

No to trudno, będę się męczył z tymi pieprzonymi fps’ami. Dzięki za info :slight_smile:

Valve szmat czasu temu rozwaliło tą grę w jakieś aktualizacji i do dnia dziś tego nie naprawili. A jeszcze dali za free tą grę i masa cheaterów zaczęła się pojawiać.

Tę, nie tą… a hakiery mają przecież osobne serwery jak nie kupią “premium”.

Chyba że wśród premium nagle więcej hakierów niż kiedyś…

Mowa o podstawowej wersji, która Valve udostępnił. Tam też są cheaterzy.

Drobna literówka. Co do samej gry, to na premium też są botki cheatery. :joy:

Tak temperatury nie przekraczaja 60 stopni :confused:

Tak sobie sprawdzilem z kolegą gry jakie tylko mogę. Ogólnie podobnie jest w grach takich jak:
Gta v, fortnite, minecraft

Kolega który ma znacznie slabszego kompa ma tyle samo fpsow a w niektorych nawet więcej. Więc raczej błąd nie stoi po stronie samego cs go