Spadki fps w grach

Cześć.
od kilku dni mam problem z fps w grach mianowicie wygląda on tak: kiedy gram w cs go mam normalnie 80-70 fps po 5 minutach to sie psuje robi mi sie 30 fps i mam tak cały czas dopóki nie zrestartuje komputera, mam tak samo z innymi grami typu minecraft (mam 140 fps kie,dy stawiam jakis blok robi sie nagle 30 fps potem wraca na 140 fps i kiedy  postawie kolejny blok znow spaduje do 30 i tak w kółko), unturned (mam 70 fps gram 5 minut i spada do 30-25) może to wina zabrudzonego komputera w kurzu ?
Karta: GeForce 8600GT 1gb

Ram: 3,5 800 MHZ

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4400+

Płyta główna: Gigabyte Technology Co. Ltd. M61SME-S2L (Socket M2)

Temperatura
Płyta główna: 42

procesor: 50

Karta graficzna ie przegrzewa się? Jakie ona posiada chłodzenie,czasem nie pasywne i może dlatego się przegrzewa.

Co to zabrudzonego komputera otwórz obudowę i sprawdź czy nie jest bardzo zakurzony komputer w środku,nie zaszkodzi go wyczyścić.Można także wymienić pastę termo przewodzącą na procesorze.

Podaj jeszcze markę i moc zasilacza.

To zasilacz: PROCOMP MODEL ATX KY - 450W

kiedy zdjąłem obudowe to odpaliłem ponownie komputer aby sprawdzić czy wiatraczki są sprawne przy chłodzeniu do procesora działał normalnie gdy zajżałem do karty graficznej kręcił się on ledwo co… może to tego wina lepiej go odpiąć czy zamówić nowy ?

Zasilacz z czarnej listy. Do wymiany.

Skoro zasilacz do wymiany to jaki polecacie ? ja sie nie znam za bardzo jeśli moglibyscie to dajcie jakiegoś linka z allegro czy nazwe 

Wybierz jeden z rekomendowanych: Czarna lista zasilaczy i Renomowane marki zasilaczy

Kiedy wchodzę w link wywala mi komputer (:

Nie wiem co masz na myśli pisząc:

Na stronie do której link podałem wyżej renomowane marki zasilaczy to:

 

okej postaram sie zmienić mój zasilacz w jak najszybszym czasie dzięki za pomoc