Śmieszne wypowiedzi na różnych forach ;)

Nieznaczne ślady użytkowania certyfikatu autentyczności?

 

31c653970204c12fmed.jpg

Jeden ort, a cała recenzja “porzyteczna” dla innych użytkowników. Napisana, chyba, przez anonima, więc nie ma jak się do niego zwrócić żeby orta poprawił.

 

Kasowanie recenzji za jeden błąd ortograficzny byłoby według mnie nadgorliwością. Nawet mimo tego, że jestem w 100% za przestrzeganiem zasad języka polskiego w Internecie.

@Kpc21 całkowicie się z Tobą zgadzam, a w tym dniu Bogdan_G miał “dzień czepialski” tylko, że to z jego postu można bardziej się pośmiać a nie z jednego orta w jakiejś recenzji mało znanego programu. 
Zobacz to: 

Oczywiście post Swój edytował, jednak cała jego treść jest zacytowana w mojej odpowiedzi.

 

 

 

Temat od wczoraj na forum Firefoxa:

Ale nie zrozumieli, więc autor tak:

… na dól po pasku b15d149578f5f304.gif

Kot mądrzejszy od właściciela:

 

Ha, ha! Są też inne “opcje” kota - może uznać klawiaturę za kuwetę, albo pazurami łuskać klawisze. :stuck_out_tongue:

Ja myślę żeTen kotek to haker komputerowy :slight_smile:

Kot potrafi, właściciel nie… i dlatego tęsknię za latami '90 - nie było kretynów, który korzystali z urządzeń których nie rozumieli i nie potrafili obsłużyć.

A kot zawsze mi się prędzej kojarzy z:  A4Tech_wwt-13_trackball_87945.jpg |
niż zwierzakiem.

Temat lenia:

Nakrzyczał i tyle.

 

Miesiąc problem, świeżo po formacie 716beff47e4872db.gif

 

Problemy pierwszego świata.

Hej,

 

Może po prostu trzeba zmienić mamę, albo przeciąć rurę z wodą, tak co by nie dało się umyć. :stuck_out_tongue: Zostaje jeszcze opcja z dziurą w wanie bądź brodziku prysznica. :smiley:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Zastanawiam się - ile jest Joko10?

http://www.dobreprogramy.pl/423831,Joko10,Komentarze.html

Jak widać na portalu - reklamiarka płatnego bitdefendera, którego wielu przeklęło, oczywiście z pewnych względów przeklęło bitdefendera, a nie Joko10… a ich jest wiele.

 

Może to nie do końca wypowiedź, ale profesjonalnie zrobiony “print screen” wrzucony na jedno z for wędkarskich.

2.jpg

Ja wezmę parę rybek z chęcią.

Korzystając ze smartfona, czasem zrobienia “printscreena” w taki sposób jest dużo szybsze i wygodniejsze niż za pomocą dedykowanego klawisza.

 

Tak, a później wrzucenie tego na kompa a następnie na forum. Zdecydowanie szybsze i wygodniejsze.