Spadki FPS w GTA V

Witam niedawno ukończyłem GTA V jednak mam nadal problem ze spadami FPS. Pojawiają się one wyjątkowo rzadko, głównie w mieście w czasie szybkiej jazdy. Normalnie mam lekko ponad 30 FPS a w czasie spadku około 10-25 FPS. W czasie ich trwania komputer zaczyna głośniej chodzić. Zwykle kiedy zatrzymam postać / samochód wszystko wraca do normy.

 

Komputer:

 

AMD FX4100 3,60 GHz

Nvidia GT640

8 GB RAM

Windows 7 Home Premium x64

 

Minimalne wymagania spełniam ze sporą nadwyżką.

 

Ustawienia gry:

 

 

Pamięci wideo wykorzystuję nico ponad połowę, RAM’u mam 8 GB więc nie wiem skąd to się bierze.

Minimalne wymagania to sobie możesz spełniać - możesz zagrać? możesz. Jednak mając niskobudżetowego szrota a nie kartę graficzną nie oczekuj, że nowe gry będą ci działać w 100% płynnie.

Szrotem to jesteś ty. Jeśli nie masz nic pomocnego do powiedzenia to nie pisz.

Ale taka jest prawda, GT640 to budżetowy szrot do oglądania filmów, sam przejrzyj przykładowe testy http://pclab.pl/art49440-7.html na małej rozdzielczości nawet nie osiąga minimum grywalności w starszych grach, a ty chcesz na tym płynnie grać w GTA V…

Niestety @Paranienormalny ma rację Twoja karta graficzna to szrot. Poza tym FX4100 też wydajnością nie grzeszy :slight_smile:

Procesor i karta słabe do tej gry. Jedyne co możesz zrobić to zjechać w dół z ustawieniami graficznymi.