Spadki FPS

Witam, potrzebuję pomocy, ponieważ nie wiem co mogę jeszcze zrobić. Jakoś tydzień temu kupiłem laptopa firmy Asus. Procesor Intel Core i5-7200U (2 rdzenie)
Pamięć RAM 12 GB (SO-DIMM DDR4, 2133MHz)
Dysk twardy 256 GB SSD SATA III
Karta graficzna NVIDIA GeForce 940MX + Intel HD Graphics 620
Wielkość pamięci karty graficznej 2048 MB GDDR3 (pamięć własna)
Windows 10 64-bit
Przy włączeniu jakiejkolwiek gry mam spadki FPS-ów. Procesor dość szybko się nagrzewa a jego optymalna temp. to ok. 50 stopni. Czy macie jakieś pomysły co mogę zrobić aby temu zapobiec?

Możesz reklamować.

Możesz np. zmienić laptopa na takiego który nadaje się chociaż w minimalnym stopniu do grania. Procesory niskonapięciowe to się nadają jedynie do prac biurowych i przeglądania internetu.

Przykro mi, ale kupiłeś najgorszy z możliwych setapów laptopa pod gry. No ok, gorsza byłaby tylko niskonapięciowa i5.

Zdaję sobie z tego sprawę, że nie jest to laptop do gier, ale czy jest on tak słaby, aby mieć spadki fps do 3 nawet na najgorszych detalach w lol-u?

Tak jest on tak słaby, i7 niskonapięciowe jest chyba nawet słabsze od zwykłej mobilnej i3, więc nie wiem czego oczekujesz.

EDIT:
Jeszcze ciekawiej bo się pomyliłem i myślałem że masz i7, a masz i5 - więc jeszcze gorzej.

2 polubienia