Spadki FPS

… no a miał być ss z gry, „zaraz po Twoim lagu”, żeby był coś widać w obciążeniach, czy to nie brak mocy… a ten screen nic nie mówi o wykorzystaniu zasobów w czasie gry. :wink:

Dodam jeszcze, że wczesniej laptopa miałem podłączony do monoitra 60 HZ, gdzie miałem spadki np.do 57 i również to samo.

Ja mam dokładnie to samo… komputer podłączony do 144hZ monitora, 16 GB Ramu, 1050ti itd.
Gram na 120 FPS i przy czymś bardziej wymagającym spada chwilowo tak do około 110, ale mam wrażenie, że spadło do 40…

Dokładnie to samo mam podpięty monitor i takie spadki

Więc ostateczna odpowiedź, zmień maks FPS w grze na 80 lub jakość grafiki w dół :smiley:
Jak chcesz wiedzieć dlaczego widzisz takiego laga to poczytaj jak działa odświeżanie :wink: W momencie gdy dostajesz spadek monitor czeka aż do kolejnego odświeżenia ekranu, czyli np zamiast 7ms to 14ms, niby nie dużo ale jak widzisz że trwa to dwukrotnie dłużej niż zwykle to Twoje oczy i mózg mają laga.

Tylko kolego, nawet gdy ustawie najnizsze jest ten sam problem, na najwzyszych tez, to nie jest drastyczny spadek o kilkadziesiat FPS tylko o 2-4, ktore powoduja owego mikrolaga :3

1 polubienie

:frowning: :frowning:

Możecie napisać do pomocy technicznej Ligi Legend, pomagają w takich przypadkach.