Spadki fpsów w każdej grze


(Wodadawid) #1

Witam. Dziś rano zainstalowałem Skyrima. Od tego czasu pojawiły się spadki fpsów. Każda gra działa dość dobrze przed pierwsze kilka minut np. World of Tanks mam na początku koło 80 fpsów i po chwili spada do 25 a czasem i mniej niż 10... I to w dosłownie każdej grze tak mam a laptop do najgorszych nie należy. Przeskanowałem system, jakieś 3 wirusy ununąłem ale wciąż jest ten problem.. Prosze pomóżcie bo zaczyna mnie to drażnić!


#2

Program HD Tune http://www.dobreprogramy.pl/HD-Tune,Program,Windows,12177.html

Sprawdzałeś, jakie masz temperatury podzespołów podczas grania?


(Wodadawid) #3

Test zrobiony HD Tune i HWMonitor


#4

Dobrze by było, żebyś pastę termoprzewodzącą wymienił w najbliższym czasie. Masz spadki fps w grach z tego względu, że temperatury są troszku wysokie.


(system) #5

Dysk niestety posiada uszkodzone sektory. Przenosisz laptopa/wymachujesz nim podczas pracy? WD’ki są bardzo dobre, jednak zawsze stawiam na serię Scorpio Black. Pytam się jedynie z ciekawości. :wink:

 

Odnośnie problemu, procesor się dławi/dostaje czkawki, po prostu się przegrzewa. Jest dokładnie tak, jak napisał Pawelek. Układ chłodzenia do przeczyszczenia oraz do wymiany pasta termoprzewodząca. Polecam Gelid GC-Extreme.


(Dimatheus) #6

Hej,

Pokaż jeszcze screen z programy CrystalDiskInfo. Obawiam się, że dysk będzie do pilnej wymiany.

Pozdrawiam,

Dimatheus