Spadki wydajności internetu

Witam od jakiegoś czasu (około miesiąca) zauważyłem spadki w działaniu internetu tzn. np otwieram Facebook otwiera się ślamazarnie nie raz 2 min strona główna. a np za 4 min jak chce wejść na FB otwiera się natychmiast.

W grze BF 3 tez spadki zauważyłem ( działało wybornie) gram gram gram i nagle postać zaczyna mi cofać wchodzić w ściany (typowy lag internetowy)

A na chomiku.pl np przez 10 min nie moge ściągnąć pliku tzn klepsydra windowsa sie pokazuje ale nie rozpoczyna ściągania dopiero po kilkunastu próbach zaczyna sciagac.

Czym sprawdzić spadki wydajności ? miałem cos podobnego kilkanaście razy juz (słaba jakos anten Wlan dostawcy i poprostu siadają często) Ale zanim zadzwonię do dostawcy chce sie upewnić żeby mu prosto z mostu powiedzieć ze to ich wina a nie przechodzić przez ich porady typu (wyłącz antywir reset anteny itp bo to wszystko juz dawno zrobione)

5 Mb 5 Ghz radiówka Bez AP ani rutera sama antena Wlan

Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

Continue to the media

Sprawdź inne DNS-y:

Google

8.8.8.8

8.8.4.4


lub Open

208.67.222.222

208.67.220.220


Przeskanuj komputer programem Malwarebytes Anti-Malware

Pełne skanowanie

(nie instaluj wersji PRO tylko Freeware)

Jeżeli wykaże infekcję usuń zainfekowane pliki.

Po skanowaniu wrzuć z niego raport na:

http://www.wklej.eu/

podaj link do niego na forum.

Proponuję Ci użyć programu “Pointstone Internet Accelerator” -> Link

Przeprowadziłem wszystkie zabiegi. Nic nie pomogło skanowanie nie wskazało wirusa