Spalona karta dźwiękowa w laptopie hp pavilion?

Witam. nie działa mi dźwięk w laptopie. sterowniki są zainstalowane. robiłem nawet formata a dźwięku jak nie było tak nie ma. Mam laptopa hp pavilion dv6740ew i kartę dźwiękową nVIDIA MCP65 - High Definition Audio Controller. Ile kosztowała by naprawa tego? i czy mogę wymienić jakoś samą kartę czy jest ona zintegrowana? może ktoś z was miał taki problem? liczę na pomoc.

Jaki masz system?Jeśli xp to wejdź w menadżer urządzeń i sprawdź czy wykrywa Ci w ogóle kartę dźwiękową.(ew. sprawdź w Evereście).

boże taki ciemny to ja nie jestem. kartę normalnie wykrywa. jest wszystko tak jak by miało działać tylko nie słychać dźwięku.

Usuń sterowniki w menadżerze urządzeń i zainstaluj pobrane ze strony hp.

A co do ciemności i boga, to Ty potrzebujesz pomocy a nie ja…

nie mam takiej potrzeby żeby usówać i instalować na nowo, gdyż robiłem format i instalowałem na nowo system i sterowniki więc to nie jest na pewno wina sterowników.

A może głośniki siadły?

Sprawdź w ustawieniach dźwięku(panel sterowania) czy masz w ogóle włączone głośniki.

głosniki są na bank dobre. Jak robiłem formata to chyba od razu po się nie wyciszyło nie? a ja nic nie grzebałem więc są włączone.

Więc zanieś kompa do servisu/na gware(jeśli masz) i niech Ci powiedzą co jest nie tak…