Spalona płyta głowna

(Chucynek) #1

mam problem, raz działa mi internet i nie karte mam zintegrowana z płyta , sorry za bledy ale net mi siada po kilku sekundach

(boczi) #2

Chucynek , napisz konkretnie o co Ci chodzi :roll:

(Chucynek) #3

raz działa mi internet a raz nie, w tym problem, drugi komp sam sie uruchamia... (a nowy) płyta głowna jednak nie przypalona z nikąd, może się przegrzewa z ciepla przez nowa karte 3d po wymiane... bo wszystko prawie ma 90*C, komp na gwarze

(Tomaszfraszewski) #4

Sprawdź w biosie czy opcja Wake On Lan jest włączona, i jeśli jest to przełącz ją na disabled.

Skoro mówisz że jest taka temperatura to radziłbym zainwestować w jakieś chłodzenie do takiego sprzętu bo to również może mieć znaczny wpływ na działanie komputera.

(Chucynek) #5

chce kupic wentylatorek 1, a teraz to net mi sie wylacza po 20sek a wlacza po 2min... sorry za bledy ale nie mam czasu an ich poprawe :frowning:

problem z netem mam od wczoraj kiedy to popoludniu-wieczorem wylaczyli prad a komp bym wlaczony.

(boczi) #6

Chucynek , używaj opcji Edytuj - ostrzegam.

(Blotny) #7

boczi , ciężko jest cokolwiek zrobić, jeżeli komputer wariuje.

Chucynek , jeżeli odcięli Ci prąd i takie temperatury - sprawdź, czy Ci się chłodzenie nie spaliło. Bo takie wysokie temperatury, to nie dziwne, że coś się wiesza.

(Chucynek) #8

wiatraki działają, po właczeniu kompa po wylaczeniu pradu net nie działal, myslalem ze oni jeszcze nie wlaczyli neta wiec czekam 2h i dziala ale po 5sek nie dzialal zas czekam 5 min działa i tak w kolko, sorry za bledy ale net siadł

a wy modkowie admini, myslcie jak komus komp wariuje, nic nie da sie zrobic!! :!: