Spalona płyta głowna

mam problem, raz działa mi internet i nie karte mam zintegrowana z płyta , sorry za bledy ale net mi siada po kilku sekundach

Chucynek , napisz konkretnie o co Ci chodzi :roll:

raz działa mi internet a raz nie, w tym problem, drugi komp sam sie uruchamia… (a nowy) płyta głowna jednak nie przypalona z nikąd, może się przegrzewa z ciepla przez nowa karte 3d po wymiane… bo wszystko prawie ma 90*C, komp na gwarze

Sprawdź w biosie czy opcja Wake On Lan jest włączona, i jeśli jest to przełącz ją na disabled.

Skoro mówisz że jest taka temperatura to radziłbym zainwestować w jakieś chłodzenie do takiego sprzętu bo to również może mieć znaczny wpływ na działanie komputera.

chce kupic wentylatorek 1, a teraz to net mi sie wylacza po 20sek a wlacza po 2min… sorry za bledy ale nie mam czasu an ich poprawe :frowning:

problem z netem mam od wczoraj kiedy to popoludniu-wieczorem wylaczyli prad a komp bym wlaczony.

Chucynek , używaj opcji Edytuj - ostrzegam.

boczi , ciężko jest cokolwiek zrobić, jeżeli komputer wariuje.

Chucynek , jeżeli odcięli Ci prąd i takie temperatury - sprawdź, czy Ci się chłodzenie nie spaliło. Bo takie wysokie temperatury, to nie dziwne, że coś się wiesza.

wiatraki działają, po właczeniu kompa po wylaczeniu pradu net nie działal, myslalem ze oni jeszcze nie wlaczyli neta wiec czekam 2h i dziala ale po 5sek nie dzialal zas czekam 5 min działa i tak w kolko, sorry za bledy ale net siadł

a wy modkowie admini, myslcie jak komus komp wariuje, nic nie da sie zrobic!! :!: