Spalony dvd-room isntalacja przez usb - room?

Witam. Nie wiem jakim cudem ale dzień przed isntalacją windowsa 7 spaliła mi sie stacja DVD room … dosłownie tak smierdzi ze nie da sie tego pojąć nie działa ani nie chce mi oddac płyty ktrą włożylem macie na to jakiś pomysł ?

Ale dalej dostałem od dziewczyny stacje DVD room ale na usb… czy uda mi sie zainstalowac ten system przez ten DVD room ?:stuck_out_tongue:

Zobacz w biosie czy masz opcje botowania z urządzeń zew, czy usb.

W klapie powinien być otworek.włóz spinacz i naciśnij.Klapka powinna się otworzyć.Co do stacji na USB,być może trzeba będzie zmienić ustawienia w Biosie /bootownie z urządzeń USB.Czy system ją wykryje ,trudno powiedzieć.Odłacz spaloną stację.

zadziałałoo ;-D teraz mam problem nei usunelo mi partycji na ktorej bylo windows XP jak ja mozna usunac nie wchodzac do instalacji systemu?

Dwa czy doWINDOWSa 7 trzeba isntalowac sterowniki do płyty głownej karty graficzej ?

Do dzwieku sam go wgrałem bo nie obslugiwal mi kilku rzeczy na raz… i ostatnie pytanie jakim cudem widnows 7 połączył mnie z siecia bez zadnej konfiguracji mam router TP link i po instalacji moglem od razu korzystac z internetu jak to mozliwe ? :stuck_out_tongue:

Sporo sterów ma w sobie + stery z WU, można zainstalować szczególnie przy grafice bo nie ściąga najnowszych na stronie ATI są 10.3 u mnie z WU pokazuje że 8,6 są najnowsze.

Jakoś to dziwnie instalowałeś windows powinien być na samym początku dysku, można spróbować przez panel sterowania > narzędzia administracyjne > zarządzanie komputerem i na dole zarządzenie dyskami.

Ruter ma w sobie zapisaną konfigurację wpisz w przeglądarkę 192.168.1.1 i zobaczysz.

mam jeszcze jeden problem mam angielska wersję… Windows 7 professionall moza sciagnac wersje POLSKA naczy nakladke jakąś tylko nie wiem jak…

Z Windows Update…Składniki opcjonalne.Języki przelączasz w Control Panel Region & language…Display language

i jeszcze coś gry chodzą mi wiele gorzej… PES 2010 normalnie masakra a na XP chodził bardzo sympatycznie może to być daltego ze zainstalowałem najnowsze sterowniki do kart graf ?