Spalony dvd-room isntalacja przez usb - room?

(bartuśś) #1

Witam. Nie wiem jakim cudem ale dzień przed isntalacją windowsa 7 spaliła mi sie stacja DVD room .. dosłownie tak smierdzi ze nie da sie tego pojąć nie działa ani nie chce mi oddac płyty ktrą włożylem macie na to jakiś pomysł ?

Ale dalej dostałem od dziewczyny stacje DVD room ale na usb.. czy uda mi sie zainstalowac ten system przez ten DVD room ?:stuck_out_tongue:

(Michal Kolatek) #2

Zobacz w biosie czy masz opcje botowania z urządzeń zew, czy usb.

(stalesz) #3

W klapie powinien być otworek.włóz spinacz i naciśnij.Klapka powinna się otworzyć.Co do stacji na USB,być może trzeba będzie zmienić ustawienia w Biosie /bootownie z urządzeń USB.Czy system ją wykryje ,trudno powiedzieć.Odłacz spaloną stację.

(bartuśś) #4

zadziałałoo ;-D teraz mam problem nei usunelo mi partycji na ktorej bylo windows XP jak ja mozna usunac nie wchodzac do instalacji systemu?

Dwa czy doWINDOWSa 7 trzeba isntalowac sterowniki do płyty głownej karty graficzej ?

Do dzwieku sam go wgrałem bo nie obslugiwal mi kilku rzeczy na raz.. i ostatnie pytanie jakim cudem widnows 7 połączył mnie z siecia bez zadnej konfiguracji mam router TP link i po instalacji moglem od razu korzystac z internetu jak to mozliwe ? :stuck_out_tongue:

(Michal Kolatek) #5

Sporo sterów ma w sobie + stery z WU, można zainstalować szczególnie przy grafice bo nie ściąga najnowszych na stronie ATI są 10.3 u mnie z WU pokazuje że 8,6 są najnowsze.

Jakoś to dziwnie instalowałeś windows powinien być na samym początku dysku, można spróbować przez panel sterowania > narzędzia administracyjne > zarządzanie komputerem i na dole zarządzenie dyskami.

Ruter ma w sobie zapisaną konfigurację wpisz w przeglądarkę 192.168.1.1 i zobaczysz.

(bartuśś) #6

mam jeszcze jeden problem mam angielska wersję.. Windows 7 professionall moza sciagnac wersje POLSKA naczy nakladke jakąś tylko nie wiem jak..

(stalesz) #7

Z Windows Update...Składniki opcjonalne.Języki przelączasz w Control Panel Region & language..Display language

(bartuśś) #8

i jeszcze coś gry chodzą mi wiele gorzej.. PES 2010 normalnie masakra a na XP chodził bardzo sympatycznie może to być daltego ze zainstalowałem najnowsze sterowniki do kart graf ?