Spam na Skype


(WooQash) #1

Nie wiem dlaczego ale cały czas dostaje jakiś spam na Skype. Czy jestem jakoś namierzany czy coś ? Jak się tego pozbyć ?


(Cedar) #2

Może gdzieś podałeś Swój nick Skype i komuś się "spodobał"?

Proponuję: Opcje - Prywatność i przełącz wszystko na odbieranie od znajomych z kontaktów oraz/lub jeśli ten spam jest zawsze od tego samego nadawcy to dodaj go do listy zablokowanych użytkowników.


(WooQash) #3

Mój nick Skype jest ogólnie dostępny czy na forum (takich lepszych) czy stronie mojej czy ligi. Niestety zawsze jest od innego nadawcy.


(fiesta) #4

Nigdzie nie zmieszczałem swojego nicka i do mnie też ostatni przychodzą jakieś bździny, tak że to nie ma nic z tym wspólnego i nie słyszałem jeszcze o sposobie zablokowania tego.


(WooQash) #5

Ja pamiętam za czasów Skype 2 i 3 jak jeszcze był tryb SkypeMe to tak, przychodziły jakieś śmieci, ale na Dostępnym i innych nic nie było. Teraz cały czas, od 3 dni codziennie dostaje coś. Blokowanie nic nie da, bo każdy pisze z innego nicku.


(antiferno) #6

boty :stuck_out_tongue_winking_eye:


(szymonek760) #7

ja dostaje same porno na skype chociaż nigdzie nie udostępniałem mojego nicku a po przestawieniu że od znajomych to już nie dostaje


(antiferno) #8

swego czasu spamowanie było bardzo modne na gg ale jakoś sobie z tym poradziłem , pamietam że kiedy tylko sie połączyłem od razu po 2-3 wiadomości z różnych nr , widocznie teraz się to pojawiło na skype ; P