Spam w chacie w Enemy Territory

Od dawna mam zbindowane 7-great shot, 8- hi, 9-good bye, na num padzie. Ale jak wczoraj wieczorem chciałem wcisnąć jaki kolwiek z nich to odrazu wyskakuje mi:

mwsnap00096at.jpg

U was też tak jest ?? :?

a to na wszystkich serwerach jest?

Zdarza się, że na niektórych jest VoiceChat w ogóle wyłączony (nie wiem, po co :? )

rss wiesz ile bym dal aby zagrac na serwerze gdzie jest całkowicie wyłączony VoiceChat … 8)

piotrekjunior hmm moze masz je źle zbindowane :wink:

złe bindowanie nie generowało by ostrzeżenia, odpowiedzialny jest najprawdopodobniej serwer na którym grałeś, tak jak wspomniał rss

Od razu jak wciskasz to wyskakuje, czy może wcześniej przez nieuwagę żeś już coś powiedział i teraz wyskakuje, że spamujesz? Może serwer ma jakoś ograniczoną ilość napisanych wiadomości (voice chat), że po drugim naciśnięciu już wyskakuje.

Po to, że jak nieraz jakiś d**** zbinduje sobie nikomu niepotrzebny tekst i zacznie tym rzucać, np. typu: lol, albo kiedys popularne “deploy mortar” :smiley:

Nawet jak JA założe srewer to nie działa :?

Zawsze działało ale od wczoraj wieczora nie :?

Bind wygląda tak:

bind kp_end vsay_team Medic Need Medic!

bind kp_downarrow vsay_team NeedAmmo Need Ammo!

bind kp_leftarrow vsay_team Thanks Thanks!

bind kp_5 vsay_team Sorry Sorry!

bind kp_pgdn vsay_team NeedBackup Need Backup!

bind kp_rightarrow vsay_team HoldFire Hold your Fire!

bind kp_home vsay GreatShot Great shot!

bind kp_uparrow vsay Hi Hi!

bind kp_pgup vsay bye Bye!

set r_mode "6"

set r_customwidth "1024"

set r_customheight "768"

seta name ^3P^5i^3o^5t^3r^5e^3k ^7[P^qL][/code]

To nie mozliwe aby wina serwera bo to nie działa jak postawie swój własny sewer !!

Zawsze działało :?

Spójrzcie na chata teraz:

Mam THANKS powiedziane ale juz 789 na numpadzie wywala SPAM :?

mwsnap00086vo.th.jpg

Usunąłem te klawisze (789) z binda i dalej wyskakuje SPAM podczas wciskania :? :shock:

[color=darkblue][size=75]Złączono Posta: 23.05.2006 (Wto) 22:36[/size][/color]

Reinstal pomógł :lol:

możliwe, że był to jakiś mod, który zainstalował się podczas łączenia z jakimś serwerem

Ale ja wyłączyłem w opcjach ściąganie plików podczas łączenia z serwerem :-k

my mówimy o Voice Chacie, a nie textowym :stuck_out_tongue:

rss a to niby nie to samo? :smiley:

nie

Airborn a czym niby to sie różni?

Voice chat dostępny jest z poziomu menu, po wybraniu odpowiedniej pozycji pokazuje się nie tylko tekst ale i słychać dźwięk przypisany danemu wyrażeniu. Text chat daje możliwość napisania własnego komunikatu.

Chyba wiem o czym pisze :smiley:

To jest akurat voice chat. Reasumując przerąbana sprawa ze spamerami.

Airborn a w czym masz problem w zrobieniu napisu “LOL” [czy innego badziewia] na 4 linijki + dodanie do niego jakiegos odgłosu ? 8)