Sparaliżowany komputer. Błagam o szybką pomoc(malware/wirusy)

Cześć przed chwilą pewien program całkowicie odebrał mi kontrole nad komputerem. Brak internetu uprawnien administratora i najgorzej ze tworzy dziwne kopie i caly czas cos robi. Zrobilem na szybko raport i z telefonu wysyłam pliki bo nie moge ich przez internet przekleic do wklej. Wygląda to na coś poważnego więc proszę o pomoc jak to usunąć. Dodam ze chodzi o mpv cleaner chyba ale tyle jest tych procesów ze nie nadazam zamykać. Nie da sie usunąć a windows malware został odebrany dostęp. Przeglądarki nie działają. Nie moge przywrócić systemu bo nie mam punktów.

Addition.txt

FRST.txt

Otwórz ten folder: C:\Program Files (x86)\MPC Cleaner
Kliknij prawym na pliku Uninstall i wybierz Uruchom jako administrator.

 

Odinstaluj trotux i YellowSend.

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Skanuj (Scan) i później Usuń (Cleaning).
Kliknij Skanuj (Scan) i pokaż nowy raport  FRST i Addition.

W połowie usuwania adw cleaner przestał działać. Po ponownym uruchomieniu nic nie wykrył. Nie jestem pewien czy coś usunął. Procesów podejrzanych mniej ale folderow jest dużo co najdziwniejsze nie moge nic juz usunąć. Programy od sterownikow też się automatycznie nie włączają. Przy starcie systemu musialem odczekać chwilę i odłączyć telefon bo sie nie włączal.a zawsze wszystko trwalo trwało kilka sekund. Komputer jest roczny i bardzo dobry.Przesyłam raporty mam nadzieję że nic poważnego się nie stało

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Pobierz i uruchom RepairDNS Kliknij w TELECHARGER.
Kliknij GO i pokaż raport RepairDNS zapisany na pulpicie.

 

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

Uruchom FRST i kliknij Napraw (Fix). Pokaż raport z usuwania Fixlog.
Kliknij Skanuj (Scan) i pokaż nowy raport z FRST bez Addition i Shortcut.

Dzięki wielkie za odpowiedź. Zrobiłem wszystko. W tym programie repairdns kliknąłem go tylko bo opcji TELECHARGER nie było.Już zaczyna to coraz lepiej działać. Ale internet dalej sparaliżowany. Przesyłam raporty z telefonu. Proszę o dalszą pomoc.

Edit: odzyskałem kontrole nad windows defenderem i zrobiłem pełny skan i 2 trojany usunąłem. Myślę nad opcja powrotu do stanu początkowego Windowsa. Czy ta opcja wykluczyła by pozostanie tych wirusów definitywnie? Nawet tych zainfekowanych systemowych?

RepairDNS.txt

FRST.txt

Fixlog.txt

Po co marnuję czas skoro będziesz przywracał system do stanu początkowo.

Nie zamierzam, Tylko zapytałem o ostateczność, ponieważ bałem się że hacker wciąż będzie mógł wykradać dane osobowe.

 

Uruchomiłem ponownie adw cleaner i jest lepiej, mam kontrole już nad internetem.Za pomocą CCleanera też starałem się usunąć wszystkie dodatki z przeglądarek. Proszę o sprawdzenie najnowszego logu.

 

http://wklej.org/id/2609618/

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

Uruchom FRST i kliknij Napraw (Fix). Skasuj folder C:\FRST
Dysk przeskanuj Malwarebytes Anti-Malware
Podczas instalacji usuń zaznaczenie przy Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware Premium: KLIK
Przeczytaj w jaki sposób należy instalować programy: KLIK - KLIK - KLIK