Specjalny IE7

(MariuszListecki) #1

Szukam instalatora IE7 bez WGA sprawdzania legalności był on publikowany Na db jest jeszcze wskażcie mi go jeśli możecie bo nie mogę go znaleźć

A możesz napisaćw czym Ci przeszkadza WGA? Chyba że nie masz legalnego systemu.

(MaRa) #3

Internet Explorer nie wymaga sprawdzania legalności, zarówno IE7 jak i (chyba) IE8. Kiedy IE7 się pojawił była taka opcja, ale ją już dawno usunięto.

(MariuszListecki) #4

W niczym tylko że już można usunąć temat gdyż 7 się nie chciała zainstalować coś z aktualizacjami a 8 poszła bez przeszkód dziękuje wortalowi za IE 8

Nie rozumiem tylko pytania ponieważ mogę mieć po prostu taki kaprys na IE 7 bez WGA jeśli jest to instalator legalny aprobowany przez producenta to chyba ode mnie zależy z jakiej wersji instalatora korzystam?? A chciałem sprawdzić czy to WGA powoduje problemy z tymi aktualizacjami czy też nie. Wyczytałem na innym forum że może WGA powoduje problemy czasami tak podobno jest być może napisał to Jakiś Cracker ale ja nie wiem kto to napisał znam tylko jego Nick ale kim on jest nie wiem!! To tyle jeśli chodzi o wyjaśnienia nie chciałem nikogo obrazić jeśli admin poczuł się dotknięty lub urażony przepraszam.