Specyficzne zabezpieczenie folderu przed użytkownikami

Niestety pomimo usilnych starań utknąłem. Mam 3 grupy użytkowników: dyrektorzy, nauczyciele oraz uczniowie. I tu mam kryterium:

Do folderu nauczyciele mają mieć pełny dostęp dyrektorzy. OK MAM. Uczniowie- brak dostępu- proste. Ale: nauczyciele mogą wejść do folderu nauczyciele, mogą tam stworzyć, edytować swoje pliki i foldery. Inni nauczyciele nie mogą mieć dostępu do cudzych folderów ani plików.

Tak więc zrobiłem: Twórca-Właściciel ma mieć pełne prawa (i teraz czy tylko ten folder, czy ten folder, podfoldery i pliki) oraz grupa nauczyciele. I tu są schody, jeżeli dam tylko zapis niestety nauczyciele nie mogą wejść do folderu głównego. Jeżeli dam, aby mogli wchodzić do folderu, niestety nauczyciel nr 1 może wejść do folderu nauczyciela nr 2. Trochę to zagmatwane ale chodzi o to, aby nauczyciel nr 1 mógł wejść do folderu nauczyciele, mógł stworzyć tam folder, pliki, edytować je, lecz nie ma dostępu do plików innych nauczycieli. SYSTEM WINDOWS XP PRO.Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

Dodane 25.05.2010 (Wt) 17:57

Problem rozwiązany, wstyd mi… wystarczyło zamienić zabezpieczenia, czyli: dla nauczycieli dać pełny dostęp, a dla konta Twórca-Właściciel tylko zapis. Temat do zamknięcia. Może komuś się przyda.