Specyficzny problem z dwuklikiem w myszce

Delikwent ma tak od nowości. Model A4Tech Bloody Blazing A60. Nie rozważajmy czy opłaca się zwrot, czy nie. Chodzi mi o sam problem. Myszka podziała normalnie np. godzinę czy dwie i nagle lewy myszki zamienia się w dwuklik.

Częsty problem, prawda? ale czy często zdarza się, że odłączenie i ponowne podłączenie myszki problem rozwiązuje, znów na godzinę lub dwie? :smiley: i tak w kółko. Bo w takim przypadku nie jest to raczej problem z mikrostykami?

Problem ewidentnie sprzętowy. Może być tak, że z czasem zbierają się w okolicy styku ładunki i myszka przestaje prawidłowo pracować. Miałem coś podobnego z inną myszką (G700). Jako, że była bezprzewodowa trzeba było wyjąć baterię i kilkadziesiąt razy wcisnąć przycisk. Po tym, na jakiś czas się naprawiało.
Ostatecznie po ok. tygodniu takiej zabawy oddałem ją na naprawę gwarancyjną i po wymianie styków problem się rozwiązał. Od tej pory (już ponad 2 lata) wszystko jest OK.
Swoją droga mogę tutaj pochwalić serwis Logitecha. W poniedziałek wieczorem zgłosiłem online usterkę. We wtorek mysz odebrał kurier (gwarancja door-2-door), w czwartek rano była z powrotem u mnie, naprawiona.

1 polubienie