Speed Dial w Firefox

Wie ktoś jak zmienić ustawienia Speed Diala żeby otwierał się po kliknięciu na plusa otwierającego nową kartę :?: Teraz otwiera się pusta strona, a SD dopiero po kliknięciu na ikonkę strony startowej. Nie mogę tego nigdzie znaleźć a dać się musi jakoś zrobić.

pozdrawiam A. :slight_smile:

Niestety nie pamiętam jak to się robiło w Speed Dial, ale mogę Ci powiedzieć jak to zrobić w Fast Dial który jest praktycznie tym samym

Po prostu wpisz ten kod jako stronę startową

chrome://fastdial/content/fastdial.html

Hej, dzięki za odpowiedź. Zamieniłam właśnie Speeda na Fasta i wpisałam to co podałeś i jest OK :smiley:

Speed ma jednak jedną fajną rzecz - można sobie pogrupować szybki dostęp, Fast niestety nie ma takiej opcji. Ale jakoś przeżyje :smiley:

pozdrawiam A.

Odnośnie Speed Dial… opcja automatycznego otwierania w nowych kartach/oknach nie działa?

Oczywiście Speed Dial też można ustawić jako stronę domową.

Odnośnie Fast Dial… a opcja Show Fast Dial in blank tabs?

Przyjrzyj się opcji dodawania folderów.

Przy okazji drobna różnica, istotna przy synchronizacji - Speed Dial zapisuje dodane pozycje w konfiguracji/ustawieniach, natomiast Fast Dial w zakładkach.

Już działa :smiley: Nie dawało mi to spokoju. Trzeba wejść bezpośrednio w ustawienia Speed Diala, a nie jak do tej pory robiłam w Opcje MF. W ustawieniach SD jest opcja automatycznego otwierania do wyboru: w kartach albo oknach.

pozdrawiam A.

A na skróty to tak:

chrome://speeddial/content/speeddial.xul