Speed Fan. Co oznacza AUX w programie?

(Mixerbase) #1

Witam, mam mały problemik. Jest on mały bo wszystko wiem o co chodzi w SpeedFan ale... co to znaczy AUX? Co tak naprawdę ukrywa się pod tą nazwą? Szukałem w Google, ale same bezsensowne odpowiedzi są. Proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

(Przebar) #2

powtarzam za wikipedią :AUX – wyprowadzenie wejściowe stosowane w sprzęcie Hi_Fi. Przeznaczone jest dla urządzeń, dla których nie przewidziano specjalnego złącza (np. komputer, iPod).

(Monczkin) #3

Proszę nazwać temat konkretnie. Za chwile wyciągnę konsekwencje.

(Mixerbase) #4

Czy aby to na pewno to? Po co mi temperatura wyjścia Audio? Czy to nie jest czasem coś innego? Bo takie znaczenie AUX już znam :), ale dzięki za fatygę.

(pysiu) #5

AUX to rzeczywiście w sprzętach jest to podłączenie urządzenia zewnętrznego ale w temperaturze to może :

AUX — nazwa logiczna zarezerwowana przez system MS-DOS dla urządzenia pomocniczego. Zwykle jest nim port szeregowy w systemie, zwany również COM1.

Jest to także uniwersalne gniazdo połączeniowe, dające możliwość zespolenia ze sobą dwóch różnych standardów komunikacyjnych.

źródło: PC World Komputer

(Jag1661) #6

To skrót od auxiliary - pomocniczy :

I to by było tyle w temacie :wink:

P.s.

Dlatego radzą na różnych forach porównywanie temperatur z różnych programików (n.p. dodatkowo Everest itp).

(Axess) #7

No tak ale w AIDA32 jest osobno zaznaczona temp. procesora (ikona procka), płyty (ikona płyty) i AUX (ikona monitora)-temp. monitora?