Speed-Link Xbox 360 Style, a Games For Windows

Witam, cześć i czołem…

Rozważam ostatnimi czasy kupno pada do kochanego Piecyka. W grę wchodzą tyle te, z Xbox’owym układem gałek, a z nich zdawałoby się nadają się tylko Logitech Chillmaster i (Niespodzianka) pad Micro$oftu “Xbox 360 Controller for Windows.”

Jednakże, moje zmutowane dłonie kompletnie nie pasują do tworu Logitech’a, więc wybór wydawałby się prosty. Ale czy aby na pewno? Znalazłem w sieci coś takiego: “Speed-Link Xbox 360 Style Gamepad” Niby podobne, niby ładnie wykonane, i kosztuje 60 zł. No właśnie, czy ubytek na jakości tego wspaniałego kontrolera jest tak duży, że lepiej kupić oryginał raz a dobrze, czy może dwukrotnie zapłacić za to cudo?

Bramka nr dwa kryje drugie pytanie: mianowicie, czy jeśli skusiłbym się na Speed-Linka, i zainstalował go na sterownikach XBCD, to taki Gears of War widziałby go tak samo, jakby był to oryginalny pad X360?

Podsumowując:

  1. Co sądzicie o padzie Speed-Link Xbox 360 Style?

  2. Czy ów pad może zostać wykryty jako pad od X360? Jest to ważne, szczególnie przy Games for Windows, które potrafią nie łykać niektórych padów.

obstawiam ze sterowniki XBCD mogą nie podejść… ale to tylko przypuszczenie

co do Pada zwróć uwagę że oryginalny pad z x360 ma analogowe triggery, a logitech już zrobił cyfrowe. Ja kupiłem pada od xpudła360 do gry w samochodówki i analogowym triggerem steruje gazem więc jeździ się ekstra :slight_smile: