Speed-Link Xbox 360 Style, a Games For Windows


(ryfterek) #1

Witam, cześć i czołem...

Rozważam ostatnimi czasy kupno pada do kochanego Piecyka. W grę wchodzą tyle te, z Xbox'owym układem gałek, a z nich zdawałoby się nadają się tylko Logitech Chillmaster i (Niespodzianka) pad Micro$oftu "Xbox 360 Controller for Windows."

Jednakże, moje zmutowane dłonie kompletnie nie pasują do tworu Logitech'a, więc wybór wydawałby się prosty. Ale czy aby na pewno? Znalazłem w sieci coś takiego: "Speed-Link Xbox 360 Style Gamepad" Niby podobne, niby ładnie wykonane, i kosztuje 60 zł. No właśnie, czy ubytek na jakości tego wspaniałego kontrolera jest tak duży, że lepiej kupić oryginał raz a dobrze, czy może dwukrotnie zapłacić za to cudo?

Bramka nr dwa kryje drugie pytanie: mianowicie, czy jeśli skusiłbym się na Speed-Linka, i zainstalował go na sterownikach XBCD, to taki Gears of War widziałby go tak samo, jakby był to oryginalny pad X360?

Podsumowując:

  1. Co sądzicie o padzie Speed-Link Xbox 360 Style?

  2. Czy ów pad może zostać wykryty jako pad od X360? Jest to ważne, szczególnie przy Games for Windows, które potrafią nie łykać niektórych padów.


(Kstarski) #2

obstawiam ze sterowniki XBCD mogą nie podejść... ale to tylko przypuszczenie

co do Pada zwróć uwagę że oryginalny pad z x360 ma analogowe triggery, a logitech już zrobił cyfrowe. Ja kupiłem pada od xpudła360 do gry w samochodówki i analogowym triggerem steruje gazem więc jeździ się ekstra :slight_smile: