SpeedTouch 330 czy SagemFast 800?

Witam.Tak jak w temacie.Słyszałem że są to 2 najlepsze modemy pod neo.I zapewniają w miarę dobre pingi.Który z nich polecacie?Jakie macie doświadczenia? Teraz mam ZXDSL 852 i to straszne chińskie dziadostwo.O pingach na nim nie wspomnę.2 lata męki :slight_smile: Wszelkie routery odpadają bo mam mało kasy.Chciałbym wiedzieć który z nich jest wg was lepszy,czy macie dobre pingi na którymś z nich i jak z zawodnością czy też rozłączaniem :slight_smile:

Miałem kiedyś oby 2 i zdecydowanie Sagem fast800. Ze SpeedTouchem były cały czas problemy.

@ctr

O nie nie nie! Ze speedtouchem cały czas SĄ problemy :slight_smile:

Sam go mam i nie polecam :wink:

Ja też go mam i jakoś działa normalnie… o co wam biega z tymi problemami ? Co konkretnie ?

Może o czymś nie wiem ?

Widzę że zdania są podzielone,ale zawsze było tak że jedni mają z danym przedmiotem problemy drudzy nie :slight_smile: Ale głównie chodzi mi o opóźnienia jakie macie (pingi) bo ja gram dużo w cs i to dla mnie ważne :slight_smile: Tzn teraz nie gram bo mój modem mi na to nie pozwala z kosmicznymi pingami.

Na SagemFast 800 pingi miałem w miarę dobre. Przynajmniej w SA-MPa grałem i gadałem przez Skype z kumplami na łączu 512