Speedtouch 330 i vista

To może zacznę od samego początku. Otóż chciałem podlączyć swojego kompa w domu rodzinnym i zainstalować stery do modemu oraz aplikacje neo. Jak sie okazało aplikacje na płycie nie działają na Viście… Tak więc podlączyłem starego kompa i pobrałem nowe sterowniki. Instaluję, instalator każe wybrać rodzaj vci (tutaj próbowałem różnych opcji) idziemy dalej, wpisujemy nazwe użytkownika i hasło. Wszystko ładnie pięknie, idzemy dalej następuje konfiguracja połączenia i w tym miejscu instalator przerywa prace. Próbowałem więc skonfigurować własne połączenie jednak i to nie zadziałało (pomijając, że nie specjalnie wiem co wpisać w nazwie połączenia czy coś takiego ;p). Teoretycznie modem wydaje się być zainstalowany, jednak nie może nawiązać połączenia. Dodam, że posiadam MULTIMO, które jest na łączu tp. (ehh, nie ma to jak dialog… ). Z góry dziękuję za podpowiedzi :slight_smile:

Sprawdzałeś sterowniki ze strony dostawcy Internetu?

Spróbuj tych na końcu tej strony: http://www.multimo.pl/strefa-klienta/ko … cja-uslugi

Aplikacja dostępowa Neostrada TP jest nie kompatybilna z Vistą ani z Windows 7.

Zainstaluj same sterowniki dla modemu speedtouch 330 i utwórz w systemie połączenie i powinno być ok. U mnie tak działało pod Vistą, jak również działa pod Windows 7. (Jesli chodzi o te dwa systemy tam mam na myśli wersję 32 bitową bo takiej korzystałem).

Ehh, problem tkwił w tym, że podano mi złe loginy i hasła :slight_smile: