Speedtouch330 - net24

Witam. Jako, że zacząłem przygodę z Windos 7, pierwsze co chciałem uzyskać po jej instalacji to dostęp do sieci ;p Jako, że ciężko jest znaleźć sterowniki które sprawdzą się szczególnie na systemie 64bitowym zgłaszam się z prośbą o pomoc tutaj. Trochę googlowałem i znalazłem kilka rozwiązań jednak u mnie nie sprawdziło się żadne. Czy ktoś z was borykałem się już z tym problemem? i czy komuś się udało przez to przejść? jeśli tak prosił bym o pomoc. Z góry dziękuje :wink:

Widziałeś te drivery? http://www.download.net.pl/397/Thomson- … ows-Vista/

Ster zasadniczo jest pod Vistę, ale od “siódemkę” nikt nie wykopie :stuck_out_tongue:

Te się nawet uruchomić nie chcą, error się pokazuje :confused:

A spróbuj ten sterownik: http://www.4shared.com/file/90068872/ab … ta41C.html

I pobierz ten plik: http://odsiebie.com/pokaz/4260182—a51b.html

Kiedy mamy wybierać typ połączenia klikamy na “have disc” - wchodzimy do katalogu (Browse…) w którym rozpakowujemy zawartość i wybieramy pppoa2 (znajdujący się w drugim linku).

Warto zauważyć, że przy instalacji kreator może przez dłuższy czas być bezczynny, więc bez wahania możemy go zamknąć. Wchodzimy do Device Manager i włączamy tam modem, właśnie dla tego kreator nie wykrywał modemu.

Po włączeniu wznawiamy instalację i kontynuujemy.

Opisany przeze mnie powinien działać na wszystkim co lata po kablach TP.

Możesz też przetestować ten sterownik: http://www.tp.pl/b/binaries_big/SpeedTo … _Vista.exe (również pod Neo).

Tego też już próbowałem :stuck_out_tongue: u mnie akurat kreator się nie zawiesza, jakiś inny błąd mam. Postaram się zamieścić SS :wink:

Tzn. że masz niezłą mogiłę skoro żadne sprawdzone patenty nie zdają egzaminu :stuck_out_tongue:

Jednak pomogło :wink: Śmiga jak trzeba :wink: Nie wiem tylko dlaczego wczoraj w nocy nie bardzo ten patent się sprawdzał :confused:

Bo w nocy się śpi :stuck_out_tongue: Pewnie oczy same Ci się zamykały i nie do końca wiedziałeś co robisz :stuck_out_tongue:

Ważne, że w końcu dałeś radę =D>

Bardzo możliwe :stuck_out_tongue: Dziękuje mistrzuniu :wink: