Spellforce Oddech Zimy

(zygjux) #1

Witam.Mam problem z jedna misja w dodatku do gry Spellforce.

Otoz wybilem wszystich na planszy i teraz mam zapalic 4 miejscach swiece i nie moga one zgasnac (musze te swiece zapalac Zywiolakiem ognia :stuck_out_tongue: ).Ale jest pewnien pikus :stuck_out_tongue: jak zapale swiece to pojawiaja sie takie duchy i praktycznie za kazdym razem mi gasza i wszstko trzeba zaczac od nowa....nieraz mi sie uda zabic ich ale jest pewien drugi motyw gdzies po 30 sek znow sie pojawiaja :o nie mam pojecia jak mam to przejsc....aha powiem tylko ze na tej mapce(nie wiem moze ktos pamieta) mozna rozbudowac baze lub skorzystac z dodatkowych bohaterow ja skorzystalem wylacznie z bohaterow :stuck_out_tongue: moze ktos pamieta jak to przejsc..prosze o wszelka pomoc :stuck_out_tongue: moze byc nawet poradnik do gry.Przypominam ze to jest dodoatek Oddech zimy ;]

(Kubusiek71) #2

Dwie rzeczy-musisz mieć durzy oddział wojska i przy każdej świecy postawić żołnierzy lub bohaterów.Druga rzecz do karzdej świecy potrzebny jest osobny żywiołak i nie może on zginąć,ani się oddalić od świecy.Duchy będą się odnawiały i chciały zabić żywiołaka,dopuki nie zapalisz wszystkich świec i nie utrzymasz zapalonych przez chwile(nie pamiętam jak długo). :stuck_out_tongue: