Spellforce Złota edycja się nie uruchamia

Zakupiłem grę Spellforce Złota edycja i po instalacji która odbyła się bez problemów uruchomiłem grę ale nic sienie pojawiło. Włączyłem menadżer zadań Windows i patrze w procesach jest Spellforce. Przeinstalowałem grę ale problem się powtarzał. Włączyłem więc w zgodności z Win98 (mam XP) ale też nic to nie dało. Próbowałem nawet w rozdzielczości 640x480. Niestety wszystko zawiodło. Czy wiecie co można zrobic aby grę uruchomić?

Jaką masz kartę grafiki i ile ramu??

Podaj konfigurację sprzętową i zmierz temperatury.

Jaki masz zasilacz? (firma i moc)

Ściągnij najnowsze patche do Spellforce i sterowniki do karty graficznej reset i spróbuj ponownie.

Gra jest zabezpieczona StarForce, i jeżeli masz zainstalowany jakikolwiek emulator napędów to nie ruszy. U mnie działała na czystym Windowsie XP, ale jak zainstalowałem tylko Nero to już nie chciała działać. Ogólnie to zabezpieczenie może też sprawiać problemy z niektórymi fizycznymi napędami CD/DVD.

GLOUP

O tak, StarForce to badziew jakich mało! Raz zainstalowałem Tocę 3 i musiałem zrobić po niej reinstalkę systemu, bo tak mi w kompie nasyfiło, że głowa mała! Po zainstalowaniu tej gry każdy jeden program nagrywał mi płytkę dvd ok.1.5h! !!

:arrow: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=67&p=842

Działa także w Złotej edycji - sam tego używam i gram w spellforca :smiley:

A teraz pytanie:

Czy to jest legalny sposób?

I co to za klucze trzeba podawać?

Skąd się wzięły te klucze?