Spis kontaktów z telefonu?


(Sergio 16) #1

Witam

W telefonie SE k310i poszedł mi prawdopodobnie SOFT, bo gdy chce włączyć komórka niedziała tylko miga ekranik dwa razy i nic, musiał bym to naprawić, ale to drugorzędna sprawa chodzi mi głownie o spis kontaktów z tego telefonu z tego co wiem SOFT to tak jak w komputerach WINDOWS wiec pewnie po naprawie bede miał pustki w komórce, numery miałem na komórce nie na karcie SIM. Miałem tam bardzo ważny jeden numer, którego nie moge teraz odzyskać - znacie moze jakis sposób na odzyskanie tych kantaktów ?


(Bozybor) #2

możesz próbować dostać się do tego poprzez program od producenta albo floAt's Mobile Agent 2 choć nie jestem pewien czy to coś da. ja bym na twoim miejscu sprawdził jeszcze czy bateria nie padła bo tak może się dziać poza tym potrzebujesz kabla by to zrobić jakimś programem albo idziesz do fachowego zakładu który zajmuje się odzyskiwaniem danych ale licz się z 400 albo więcej PLN na początek :slight_smile:

i na koniec co prawda komórki maja system operacyjny ale nie koniecznie taki jak Windows szczególnie te modele :slight_smile:

a na dodatek zmień tytuł bo admin albo moderator będzie za to chciał wrzucić do kosza cały wątek :slight_smile:


(janiś) #3

do wyciągania z telefonu kontaktów, sms'ów itd. służy My Phone Explorer, wyciągasz nim co chcesz i później wgrywasz z powrotem do telefonu. nie jestem pewien czy program wykryje telefon jak masz zwalonego softa ale spróbuj.