Spis treści w wordzie

witam,

mam kilka plikow worda, ktore w sumie reprezentuja jeden dokument. nie moge przekopiowac wszystkiego od jednego pliku, poniewaz jest w kazdym pliku duzo zdjec itp. i w sumie to jest ponad 400 stron wiec jesli byloby to wszystko w jednym pliku to by znacznie wydluzylo mi prace z takim dokumentem. i teraz mam pytanie: czy mozna zrobic jakos spis tresci, ktory by uwzglednial oczywiscie wszystkie strony w tych 5 plikach?bo wiem, ze ladnie i prosto mozna zrobic spis tresci w momencie, gdy wszystko jest w jednym pliku. wiec moze jest jakies reczne ustawianie stron w spisie tresci itp. moze ktos wie jak pomoc, bede wdzieczny:)\

pozdrawiam!

A to jest sprawdzona porada??

przenoszę.

Ty sobie odpuść.

kosz.

Spis treści to lista nagłówków dokumentu. Spis treści można zastosować w celu ogólnego ujęcia tematów omówionych w dokumencie. W przypadku tworzenia dokumentu sieci Web spis treści można umieścić w ramce (ramka: Nazwane podokno strony z ramkami. Ramka pojawia się w przeglądarce sieci Web jako jeden z kilku obszarów okna, w których mogą być wyświetlane strony. Ramka może być przewijana, może mieć zmienny rozmiar i może zawierać obramowanie.) sieci Web, co znacznie ułatwi poruszanie się po dokumencie.

Spis treści można utworzyć, korzystając z wbudowanych w programie Microsoft Word stylów nagłówków (styl nagłówka: Formatowanie zastosowane do nagłówka. Program Microsoft Word ma dziewięć różnych, wbudowanych stylów: od Nagłówek 1 do Nagłówek 9.) i poziomów konspektu (poziom konspektu: Formatowanie akapitu, którego można użyć, aby przypisać poziom hierarchiczny (od Poziom 1 do Poziom 9) akapitom w dokumencie. Po przypisaniu poziomów konspektu można na przykład pracować z dokumentem w widoku konspektu lub w planie dokumentu.). Jeśli użytkownik chce użyć w nagłówkach własnego formatowania, może zastosować niestandardowe style nagłówków. Aby użyć dodatkowych opcji dostosowywania spisu treści, można użyć pól (pole: Zestaw kodów, które instruują program Microsoft Word, aby automatycznie wstawiał do dokumentu tekst, grafikę, numery stron i inne elementy. Na przykład pole DATA wstawia bieżącą datę.). Za ich pomocą można na przykład pominąć numery stron dla części spisu treści.

Po określeniu nagłówków, które mają się znaleźć w spisie treści, można wybrać projekt i utworzyć gotowy spis treści. Podczas tworzenia spisu treści program Word wyszukuje określone nagłówki, sortuje je według poziomów nagłówków, po czym wyświetla spis treści w dokumencie.

wystarczy wejsc w pomoc : u mnie akurat office 2003

i w szukajke wpisac “spis treści”