Spis treści!

Witam. Chcialem sie dowiedziec czy Word ma taka opcje ze z ponumerowanych punktow zrobi spis tresci?

czekam na wskazowki

pozdrawiam

wstaw = > Indeks i spisy …

dzieki wielkie ale nie wiem za bardzo jak to zrobic.

mam pare linijek tekstu i po tekscie mam numery stron.

jak chce wstawic spis tresci to mi jakies bledy pokazuje. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

to co chesz umieściś w spisie treści muszisz zaznaczyć odpowiednim stylem np. tytuł, który mam być w spisie treści --> nagłówek 1, podtytuł --> nagłówek 2 itd.

wybierając opcję wstaw spis treści wybierasz odpowiednie paramety - np. tylko po nagłówkach 1 itp.

mam nadzieję, że jasno to opisałem :slight_smile:

bardzo jasno mi to wytlumaczyles bo teraz wiem jak to zrobic. Dzieki :lol: :lol: :lol:

Potrzebuję pomocy,

robie spis treści w word 2003, zaznaczam styl formatowania nagłówek 1, 2, 3, 4 niestety 4 nie pojawia mi sie potem w spisie tresci. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzic??

dzieki

Witam,

Prawdopobnie musisz zrobić tak:

Wstaw->Odwołanie->Indeksy i spisy

i tam w zakładce Spis treści , klikasz Opcje

przy Nagłówek 4 (jeśli tak się nazywa Twój czwartopoziomowy styl) dajesz Poziom spisu treści o wartości 4.

Dzieki wielkie! !!

:smiley:

monczkin z calym szacunkiem ale nie moge sobie z tym poradzic :frowning: :frowning:

1 tworzysz dokument worda

2 piszesz tytuł np. WSTĘP i użyj formatu: nagłówek 1

3 napisz tytył np. ROZDZIAŁ 1 i użyj tego samego formatu

4 napisz tekst - format standartowy

5 wpisz drugi tytuł podrozdziału np. CEL ANALIZY - użyj nagłówka2

każda pozycja, która ma się znaleść w spisie treści - musi mieć format

Wstawiasz spis treści

Wstaw --> Index i spisy --> Spis treści --> tutaj określasz potrzebne parametry, które chcesz wykorzystać

przykład *.doc