Splinter cell 4 problem z misją

Witam!

Mam problem z grą splinter cell double agent. Dokładniej z misją w shanghaju. Dochodzę do etapu że mam otworzyć sejf i coś z niego wziąć ale jest problem taki że… gdy włączam “minigre” do otwierania sejfów nic nie mogę zrobić… Moge tylko wyjść z minigry ale nie otworzyć sejfu.

Wgrałem patche i reinstal gry niestety nie pomogło. Żeby było śmieszniej na innym komputerze działa. Więc myśe że to może nie być problem samej gry.

Gra jest oryginalna

Ps. Nie pogardze save’m z ukończonym tym etapem.

Może coś żle robisz tu masz poradnik http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=574 Miałem sejwy do tej gry i innych ale jestem świeżo po reinstalacji windy i wszystko przepadło :frowning: od tej pory jak przejdę jakąś grę to będę kopiował sejwy na płytkę RW :lol:

poradnik mam od dłuższego czasu…

szukam rozwiązania problemu. nie zdziwię się jak się okaże ze jakiś pliczek jest zepsuty… ale jaki ;p

Mialem ten sam problem, zapewne jakis bug.

Poprobowalem po prostu kilka razy wlaczyc mini gre no i w lekkiej frustracji przyciskalem wszystkie przyciski na klawie i jakos poszlo… przynajmniej u mnie.

Pozdrawiam.

Rozwiązanie jest bardzo proste; pokręć kółkiem myszy do góry- tak jakbyś chciał, żeby Sam chdził najszybciej.