Splinter Cell: Chaos Theory- Bardzo proszę o pomoc!


(Gibson001) #1

Otóż mój problem polega na tym iż grałem w tą grę i byłem już bardzo daleko w trybie Solo. Niestetty nadszedł czas formata. Oczywiście wcześniej poszukałem jakiegoś foldera Save w miejscu gdzie ta gra była zainstalowanna, ale nc takiego nie znalazłem więc pomyślałem, że save'y są penie ukryte w jakimś pliku. Sformatowałem partycję C (gra jest zainstalowana na partycji D) i zainstalowałem nowy system. Stało się jednak to czego nie przeiwdziałem, save'y prawdopodobnie były przechowywane gdzieś w rejestrze i zostały usunięte wraz z formatowaniem dysku. Nie chcę mi się zaczynać od nowa ponieważ byłem już naprawdę daleko. Nie chcę również odstawić tej gry na półkę i w zapomnienie ponieważ bardzo mnie wciągneła i chcę ją ukończyć. Nie zna nikt żadnego triku. kodu, trainera, dzięki któremu będę mógł dostać się do poziomu, w którym zakończyłem grę? Badzo proszę o pomoc.


(M Pk) #2

http://www.stp.pl/pomoce/6210,kody.html

Tam sa kody tylko czeba zaplacic za te lepsze :mrgreen:

http://www.splintercell.cenega.net/

Albo to :smiley:


(M Kupczynas) #3

Następnym razem popatrz w folderze i podfolderach: C:\Documents and Settings\ ,w grach często w tej lokalizacji są savy :slight_smile: .


(żabol) #4

Ja jestem fanem seri splinter cell sam chaos przechodzilem juz chyba z 5 razy i jeszcze gram :stuck_out_tongue:


(Gibson001) #5

Żabol w takim razie mam prośbę, prześlij mi swoje save'y znajdują się one w folderze C:\Documents and Settings\Twój login\Dane aplikacji\UbiSoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory\profiles (domyślnie)

jest tam plik .ini z nazwa taka sama jak profil w grze. Bardzo proszę. Mój e-mail: gibson001@gmail.com