Splinter Cell Chaos Theory - ogólne wrażenia

Chciałbym wiedzieć jakie wrażenia na was wywołała ta gra… Ja zakupiłem ją wczoraj i naprawdę nie żałuje 100 zł na tą grę… Gra ma swój klimat i żadna inna gra nie może jej w tym dorównać… Piękna grafiki i cudowne ścieżki dzwiękowe podczas akcji, czego chcieć więcej? :slight_smile:

Gre kupiłem z patchem 1.02 i nakładką polonizującą tekst oraz dialogi…

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was wie coś może o możliwości zaktualizowania gry do numerka 1.04 (najprawdopodobniej jest to najnowszy patch według moich źródeł)…

Jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę o odpowiedź oraz o przedstawienie swoich poglądów na temat gry Splinter Cell Chaos Theory…

Co do patcha… Chciałbym aby gra zaktuazlizowała się do wyższego numerka i żeby pozostał język polski…

Jest taka możliwość? Nie wiem zbyt dużo na temat tej gry… Dlatego skierowałem się do was…

Na jakich ustawieniach graficznych gracie? Ja gram na:

Rozdzielczość: 1024x768

Reszta ustawień:

splintercellchaostheory1zo.th.png

Pozdro, Tony.

O samej grze nic ci nie powiem, bo nie grałem.

Ale o patchu i owszem.

Tutaj masz patcha do wersji 1.04 do polskiej wersji językowej wypuszczonego przez polskiego wydawcę, więc nie powinien ci nic skopać z wersją językową.

http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=T

Dzięki Magik, właśnie zasysam tego patcha… Hmm… Wprowadza on szybkie ładowanie oraz poprawia parę innych błędów… Zobaczymy :slight_smile: