Splinter Cell Double Agent **MUST CHECK**

Witam kiedy klikam grę dla jednego gracza wyskakuje mi Crash:

**MUST CHECK**

a potem Microsoft Visual C++ Runtime liberty

Podobno to popularny problem ale ja nie potrafie znaleść pomocy :frowning: próbowałem sposób z dopiskiem małego L ale nie działa… :expressionless:

W tym wypadku to oznacza, że twoja karta graficzna nie posiada Pixel Shader’a 3.0.

Ehhh nie ma to jak profesjonalna odpowiedź

  1. Nie zgaduj… (Moja karta to 6600) więc posiada

  2. Problem rozwiązałem specjalnym pathem :slight_smile:

Jak miałem nie zgadywać skoro nie podałeś informacji jaki sprzęt posiadasz? W wypadku tej gry (jak i w wielu innych) zaczyna się od sprzętu. Następnie sprawdza się sterowniki, potem w kolejności patch’uje się grę…

To jak by miało wyglądać dyskusja w tym wątku według ciebie (jak i w innych temtach podobnego typu)? Tak by było lepiej?:

Niestety ale to raczej ty nie postąpiłeś profesjonalnie pytając o coś, nie podawając więcej szczegółów jak również samemu nie próbójąc szukać dalej rozwiązania tylko napisać o kimś, że jego wypowiedź była przeciwna do profesjonalnej, gdyż osoba ta miał podane za mało szczegółów by pomóc.

Trochę nieładnie.

No fakt sorry :slight_smile:

A może ktoś mi powie skąd mogę ściągnąć save z dostępem do wszystkich misji albo chociaż tej w której już jestem w bazie JBA?

Złączono Posta : 23.08.2007 (Czw) 23:56

Kurcze… doszedłem do tej misji na lodowym terenie chodzi bodajże o jakiś tankowiec… No i czasami mam resy kompa tak też miałem w tym momencie i teraz jak chce włączyć grę wyskakuje komunikat:

Can’t spawn Sam, please check if there is enough space i EchelonPlayerStart.

Następnie:

Runtime error!

Program:

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Please contact the application’s support team for more information.

No i co teraz? :frowning: Wcześniej też tak miałem na początku w bazie JBA. Ta sama sytuacja potem wziąłem z reinstallowałm grę i teraz doszedłem dalej i znów to :frowning: Czy za każdym razem muszę reinstellawać? :expressionless:

Ten błąd brzmi po polsku:

Sam nie może się rozmnożyć(lol),proszę sprawdzić wolne miejsce.

Po przemyśleniu, wygląda na to, że albo masz za mało ramu, albo miejsca na dysku. Dokładnie nie powiem, bo nie wiem o jaką pamięć chodzi.

Usuń JAVA ,jeżeli ją posiadasz, zainstaluj najnowsze sterowniki ze strony producenta karty graficznej.

Bardzo możliwe, że procesor nie wyrabia, może być za mało ramu.

Na początek zrób tak:

Panel Sterowania>>>System>>>Zaawansowane>>>Uruchamianie i odzyskiwanie-ustawienia>>>odznacz “Automatycznie uruchom ponownie”>>>Ok>>Zastosuj>>>Ok.

Jeżeli gra się wyłączy to procesor nie wyrabia, przegrzewa się i wyłącza aplikacje.

Zmniejsz detale i rozdzielczość w grze na minimum, kiedy wykonałeś wszystko co napisałem wyżej. Odpal grę i zobacz czy się wyłączy. Jeżeli tak, to procek nie wyrabia. Nic więcej tu nie wskóram. Mam nadzieje, że pomoże.

A więc może to coś rozjaśni temat:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2GHz

Pamięć: 1GB

Karta graf: GeForce 6600

Złączono Posta : 24.08.2007 (Pią) 14:17

Eeehh nadal mi wyskakuje ten błąd i nie mogę uruchomić SCDA. Co robić?

A usunąłem sterowniki i zainstalowałem nowe: 162.18_forceware_winxp_international_whql (beta)

Usunąłem JAVE

Zmieniłem to w ustawieniach o resetowaniu się systemu i nadal mam ten błąd i nie moge uruchomic… =/ może spróbuje zreinstallować jeszcze raz SCDA i jak mi sie nie zresetuje system to może nie będę miał tego błędu. Ale jak save zachować? Bo katalog SCDA-Offline>Save jest pusty =/

Hmm a gra jest oryginalna? Bo mnie to wygląda na pirata ze złą-uszkodzoną witaminką. Ale nie wiem czy gra jest oryginalna , bo nie podałeś. Zmniejszyłeś ustawienia graficzne?

Załączono Posta

Widzę, że kolega się rozmyślił.