Splinter Cell Double Agent - zarysowana płyta

Witam, mam problem z zainstalowaniem gry SC Double Agent. Parę miesięcy temu pożyczyłem ją kumplowi i on zarysował ją w ch*j, w jeden tydzień. Myślałem, że będzie działać. Ostatnio chciałem sobie pograć w coś (po formacie). No dobra, instaluje się gra a tu benc:

http://img38.imageshack.us/img38/8059/s … lplyta.jpg

Próbowałem skopiować pliki gry z płyty programem IsoBuster, ale coś pokazywało że pliki niektóre uszkodzone są i nie może skopiować poprawnie. Z jednego pliku (setup-2 czy coś) z 1.96 GB skopiowało !156 MB.

Tu pojawia się moje pytania: czy da się jakoś grę zainstalować? Czy pliki na płytce są uszkodzone (przez rysy? - lol)? Gra jest oczywiście oryginalna (z edycji Superseller).

z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi

Masz trzy rozwiązania do wyboru.

  1. Pożyczyć płytę z grą od kolegi i z niej zainstalować.

  2. Pobrać obraz płyty z internetu, nie za pomocą programów P2P.

  3. Wymienić nośnik u wydawcy.

Ups, przepraszam za niedomówienie, płyta jest już u mnie i próbowałem z niej zainstalować, wtedy wyskoczył powyższy błąd(screen).

Mam pytanie: czy w tej zarysowanej płyty można przerobić na obraz płyty? I czy obraz ten będzie działać (tzn. że nie wyskoczy ten błąd).

dzięki kijek za odpowiedź

Nie, nie da się. To tak samo, jakbyś próbował otrzymać niedziurawą drogę z takiej, która jest podziurawiona.

Ściągnij z netu sobie. Masz oryginalną to chyba będzie to traktowane jako kopia zapasowa. Nie wiem czy mówię dobrze