Splinter Cell

Mam problem z pewną misją w tej grze. Po odbiciu się od ściany, musze złapać się krawędzi(patrz screen). Próbuje i próbuje ale za Chiny nie moge tego zrobić :frowning:

70b352459caf00f2m.jpg

hehe, ja nad tym utknąłem na jakieś 3 dni, niestety ale musisz próbować próbować, i jeszcze raz próbować. Stań na śmietniku tak aby ta dziura była po Twojej lewej, nastęnie obóć Fishera tak żeby patrzył mniej więcej w róg gdzie łączą się ściany, ta na którą patrzyłeś i ta z dziurą, następnie naciskasz 2 razy skok, Sam powinien odbić się pod kątem od ściany i doskoczyć do dziury, kluczem jest tu ustawienie go pod odpowiednim kątem do ściany, niestety margines błędu jest minimalny :confused:

Złączono Posta : 22.06.2006 (Czw) 22:52

Ta misja jest chyba w Chinach, o ile się nie mylę :stuck_out_tongue:

Z tą misją już sobie poradziłem :slight_smile: , ale mam problem z drugą.

Akcja odbywa się w Ambasadzie Chińskiej (cz.2). Po wspięciu na rure musze strzelić do reflektora i do żyrandola, a następnie przejść na koniec rury i zeskanować soczewke pułkownika.

Nie daje sobie z tym rady ponieważ gdy strzelam do reflektora i do żyrandola to strażnicy to słyszą i ida na góre zobaczyc co się stało, a w tym czasie pułkownik skanuje soczewke i nie mam jak zejść do niego.

Pomocy! Save mile widziany :mrgreen:

0c1bc8e2d53767b0m.jpg

Ależ Ty niecierpliwy jesteś:P Wystarczy chcwilę na tej rurze zaczekać, jeden z żołnierzy wyjdzie drzwiami i pułkownik zostanie sam, wtedy będzie sobie chodził po tym balkoniku, jak się odwróci musisz cicho zeskoczyć z rury(podczas spadania nacisnij kucanie) i go złapać. Reflektora chyba nie trzeba nawet rozwalać, ale jeśli tak to wejdź na rure i schowaj się za flagami, wtedy rozwal reflektor, ale poczekaj aż żołnierze wyjdą

Już sobie poradziłem i przeszedłem całą grę :mrgreen:

Nie licząc innych czynności w ciągu dnia i nocy, zajeło mi to ok. 13h :slight_smile: