Spolszcz. do Win Patrol

Zgłaszam, że spolszczenie do Win Patrol jest skażone jakimś uszkodzeniem archiwum! Spolszczenie to pobierałam wielokrotnie, próba rozpakowania tegoż - zawsze kończyła się takim samym komunikatem.

Oczywiście plik poddawałam opcji “napraw”, aczkolwiek po “przemieleniu” danych - czekał na mnie kolejny komunikat, że nie udało się usunąć uszkodzeń - czy cuś w tym stylu! :frowning:

Przed chwilą ściągnąłem z vortalu program i spolszczenie.

Nie mam problemu z wypakowaniem programu spolszczającego.

Natomiast mam komunikat o nieznanej wersji WinPatrol.exe.

Przyczyna zapewne leży tu:

[WinPatrol v.8.0.1.0] <:===:> [spolszczenie dla wersji 8.0.0.8]

Dzięki, że sprawdziłeś - do komunikatu u mnie nie doszło z przyczyn oczywistych. Swoją drogą - to dziwne z tym niekompatybilnym spolszczeniem; zwłaszcza, że pisze wersja 8.0 (najnowsza) przy pliku orginalnym i spolszczeniu! :expressionless: Innych wersji na Vortalu nie ma!

Ważne jest jednak to, że archiwum u Ciebie da się rozpakować!

U mnie natomiast nie i tym samym potwierdza się moje podejrzenie, że coś (nawet wiem co), z czym od tygodnia samodzielnie walczę - powoduje tą (nie tylko zresztą tą blokadę). Jak wyczytałam - manewr stosunkowo nierzadki! :frowning: To oczywiście temat na osobny topic, jak sama tego nie rozwiążę!

Natomiast najważniejsze było dla mnie to, że ktoś sprawdził, iż archiwum jest OK i daje się rozpakować! Tylko jakby co, to mała pociecha z tą nieadekwatną wersją… :?

Użyłem do do tego celu IZArc 3.4.1.5

Ja użyłem do ściągnięcia programu Star Downloader Free v.1.43

U mnie wszystko OK, co do kompatybilnosci, nie sprawdzałem.

Spolszczenie ściągnąłem pomijając, że mi nie działa …

Mam antywirusa i nic nie wykrył … WinPatrol itp … nic nie wykrył,

Waterproof może fałszywy alarm ?? :oops:

Ja nie powiedziałam, że to archiwum jest czymś skażone, czy zawirusowane… :?

Ewentualnie mogło być uszkodzone (tak, jak głosił mój komunikat); ale jak widać Asterisk i Lisek spokojnie rozpakowali, więc ta wersja odpada!

I to właśnie chciałam wykluczyć!

Natomiast mam coś (czego jeszcze nikt nie miał na Forum - a już doszłam, co to jest), :twisted: co mi blokuje m.in. rozpakowanie archiwum! Ale to już temat na inną “bajkę”!

Natomiast pewnie Ci dlatego nie działa, że coś jest z tymi wersjami - vide komunikat Asteriska!