Spolszczene MS Windows Mobile 6.1


(Domino) #1

Witam

Posiadam terlefon Palm Treo Pro Officially announced (http://www.mgsm.pl/pl/katalog/palm/treopro/Palm_Treo_Pro.html) z systemem MS Windows Mobile 6.1 Pro. Potrzebuję spolszczenia do niego. Odrazy mówię, że czytałem coś o ROMie, ale nie wiem co to jest i skąd go pobrać. Proszę o pomoc! !!


(Rradek22) #2

musisz wgrac mu po prostu polski system

http://www.microsoft.com/poland/windows … fault.mspx


(Domino) #3

A gdzie można kupić czy pobrać MS Windows Mobile 6.1 pl?

Truno jest go samemu go zainstalować?

W tym temacie jestem :frowning: .


(Rradek22) #4

wpisz w google windows mobile 6.1 i ci wszystko wyskakuje, filmiki, poradniki, fora dyskusyjne


(mktos) #5

Windows Mobile “kupiony” jest i przygotowywany przez producenta telefonu. Zasadniczo nie da się pobrać “czystego” systemu i go zainstalować, to nie działa jak Windows na komputerze, system jest modyfikowany przez producenta i dostosowywany do konkretnego modelu telefonu.

ROM to obraz oprogramowania telefonu, który się właśnie do niego wgrywa (telefon się flashuje). Istnieją ROM-y “stockowe” i “gotowane”, przygotowywane przez obytych użytkowników.

Ale co do Treo Pro - nie istnieje dla niego ROM z polską wersją systemu. Tak wynikło z przeszukania paru forów (m.in. XDA-developers, gdzie siedzi najwięcej ludzi bawiących się we flashowanie Windows Mobile) i m.in. z tekstów takich jak tutaj: http://www.modaco.pl/Thread-How-To-Treo … rzadzeniem.

Chociaż trafiłem na coś takiego: http://www.tions.pl/romy-odblokowywanie … olszczenie