Spolszczenia

witam,potrzebuje spolszczenie do kaspersky intrnet security 7.0.1.325eng. ,dzięki z góry

Przecież jest po polsku to po co Ci spolszczenie. Musisz ściągnąć program z polskiej strony http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial

tak ale to jest trial a ja mam full version eng. ,ale dziękuje i pozdrawiam

jarecki1971 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Na tej stronie jest wersja FULL. Wersja TRIAL to jest to samo co FULL. Do wersji TRIAL musisz w odpowiednie miejsce wpisać swój kod aktywacyjny i już masz wersje FULL. Zresztą inna wersja KASPERSKY nie istnieje. Masz na pewno wersje identyczną zainstalowaną, niemożliwe jest abyś miał inną wersje. Ja mam oryginał w pudełku i tam na CD znajduje się dokładnie taka sama wersja jak dostępna na tej stronie. Różni się tylko tym, że jest dołączony certyfikat autentyczności z licencją czyli z kodem który należy wpisać do programu.

Możesz wykasować Kasperskiego zachowując podczas wyinstalowania „Klucz licencyjny” oraz ustawienia. Ponowna instalacja tego antywirusa spowoduje, że kaspersky key odczyta z HD i juz klucza nie będzie trzeba wpisywać. Nadal będziesz miał aktualizacje możliwą na tyle miesięcy co miałeś.

Co innego jeśli podczas wyinstalowania zaznaczysz, aby skasował klucze i ustawienia…. Ale wtedy wystarczy, że od nowa wpiszesz KEY.

Klucz licencyjny jest identyczny do wszystkich wersji językowych…. Aby był tylko do tej samej wersji programy – chodzi o nazwę i ogólnie wersja 5.0 czy 6.0 czy jak u Ciebie 7.0