Spolszczenie Call of Duty Modern Warfare 2 / COD MW2

Elo ma ktoś spolszczenie do gry call of duty modern warfare 2?

Rok temu pomagała opcja zwrotu gry na Steam i poprawny zakup wersji z “polonizacją”.

Co w sumie jest dziwne, bo nie idzie za bardzo przyoszczędzić (np. kupując ją w języku rosyjskim) a język można dodać na dowolnym etapie wydania gry w Steam.

a masz jakieś spolszczenie? bo nie wiem jak to zrobić co napisałeś powyżej

1 polubienie

mam jakiejś dziwne znaczki zamiast liter

Torrenty ze spolszczeniami mają spakowane pliki, więc nie podejrzę co jest w środku.
Okazuje się, że faktycznie do rosyjskiej wersji potrzeba czegoś jeszcze, bo na spolszczeniu o22y ktoś miał identyczny problem co Ty.
Znalazłem osobne spolszczenie do wersji RU, ale sporo waży, i jak nie masz transferu, to na razie Ci nie pomogę.
http://chomikuj.pl/Macko456/GRY/Spolszczenie+CoD+MW2+steam+RU26gt3bPL
Jeśli uda Ci się dorwać te pliki, to koniecznie ściągnij program directory tree list i wrzuć txt z zawartością tego co tam jest w środku, to dorzucę do siebie czego brakuje.
Ew. jeszcze może znajdę co odpowiada za czcionkę.
Edit. Plik gamefonts_pc jest już w archiwum które wrzuciłem. Niestety, ale nie mogę Ci dalej pomóc z tym problemem.
Zobacz jeszcze ew. to, ale zrób kopię zapasową tych dwóch plików, ale prawdopodobnie wysypie to grę:

Jeśli będziesz miał możliwość postawienia czystej instalacji gry, ściągnij jeszcze raz to spolszczenie, i spróbuj go wgrać od początku, i zobacz czy tylko działa po staremu, bo wywaliłem z niego część rzekomo niepotrzebnych plików, żeby zmniejszyć rozmiar pobierania, ale w razie czego zostawiłem do nich linka w pliku txt tam.

a ja mam wersje po ang. a nie po rosyjsku

A nie jest czasem tak, że multiplayer działa, ale single nie?
Ale sprawdź tego patcha wyżej jeszcze, choć wątpię.

Najwyżej wpisz w Google:
Modern Warfare 2 spolszczenie O22Y, i może to zadziała.
Ew. z frazą chomikuj jak nigdzie nie będzie.

multi mam po angielsku xD

A pozbyłeś się plików localized English w main, czy zostawiłeś? xd

Chyba sam miałem ten problem, ale to było tak dawno, że już zapomniałem.
Ogólnie mam polski oryginał na półce xd

no a i tak na multi to może być nawet arabski mi chodzi o kampanie bo tam multi to mniej więcej wiec o co kaman i gdzie pobieram teraz to jeśli nie działą na wersji angielskiej i może zadziała

Jeżeli usunąłeś wszystkie pliki localized_english.iwd z main, to ściągnij spolszczenie O22Y, ale użyj czystej instalacji gry.