Spolszczenie do ACDSee 7.0

gdzie mozna znalesc Nakładka spolszczajaca do ACDSee 7.0

http://kopaliska.w.interia.pl/po_teste.htm

powiem tak ta stona dzila ale nie moge scignos !!

Link jest dobry , tylko na czas ściągania wyłącz zapory . Tak zrobiłem i poszło bezproblemowo.Zresztą jak nie dasz rady mogę przesłać.

bardzo dziekuje ale ostanio ktos mi terz cos mial przeslac !!

Z tego co wiem Pradal - nie ma innego spolszczenia w sieci! :frowning:

Gościu to robi amatorsko i chwała mu za to! 8)

Więc mimo wszystko skorzystaj z propozycji NEMO (skoro pobrał bez problemu) - przecież zawsze można (i powinno się wręcz) przeskanować extra - każdy nowo ściągnięty plik! To, że raz złapałeś wira, to nie znaczy - że tak będzie zawsze! :twisted:

Ale jak już chcesz… :roll:

Chociaż pobiera się bez problemów - gdyby nie “anuluj”, to by poszło - ale po co mi…

Spróbowałam przed zarzuceniem linka! 8)

ok juz mam i mam teraz amly broblem! !!

jak katalog docelowy nie zawiera zadnych plikow do aktualizacji!

to wskazałeś zły folder - musisz wskazać folder tam gdzie zainstalowałeś program i sprawdź jaką masz wersje programu i sciagnij odpowiednie spolszczenie (tzn jak masz wersje programu build 47 to spolszczenie tez ma być build 47) link masz W/W

ACDSee 7.0.b.47 + spolszczenie -wszystko działa bez zarzutu - szkoda tylko że spolszczają same ACDSee ,ACDFot Slate i Photo Editor nadal pozostają w wersji angielskiej (miałem już dwie wersje spolszczające) :frowning:

Po prostu http://www.programs.pl masz to na pierwszej stronie Dobra stronka z róznymi proggramam i i innymi spolszczeniami!

Też mam problem z zainstalowaniem nakładki spolszczającej na AVDsee7 wers.043.Błąd:brak dostępu przy pierwszej próbie,a następne próby to :nie ma plików do zaktualizowania.Wszystko robię w.g. Waszych zaleceń i nadal nici z zainstalowania. :roll: :!: :!: :roll:

Post 2

Już wszystko niby grało,ale się blokuje ACDsee iwykazuje bład i zamyka

program nim go uruchomi???

:oops: :oops: :cry: :cry: :!: :!: :!: :!:

Post 3

Na razie wydaje mi się jedynym wyjściem nauka j.angielskiego! !!


Trzy posty jeden pod drugim :o :o :o

Od czego masz:

icon_edit.gif

fiesta

Viola pisze

Na tej stronie piszą coś takiego

Nakładki działają na pełne legalnie kupione wersje :smiley: :smiley:

Pozdro… !!