Spolszczenie do eDonkey 2000 v 1.2.1

(Biernattom) #1

Poszukuje spolszczenia do programu eDonkey 2000 v 1.2.1 proszę o pomoc bo szczerze mówiąc to nie moge znależć a ktoś już moze ma

Pozdrawiam Dione-l :smiley: :-o :shock:

(Daro U) #2

skąd wytrzasnołeś tę wersję programu, ściągnięta z vortalu posiada wersję polską od razu

(Qbek50) #3

tutaj masz wersje PL

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=46&id=288

8)

(Biernattom) #4

ok ale z strony edonkey jet tylko englisz ostatnia wersja i nie ma zmiany na polish

:o :o :x

(Daro U) #5

To dziwne ale wersja ściągnięta z vortalu i wersja ściągnięta ze strony producenta ma dokładnie taki sam rozmiar co do bajta, więc musi zawierać także język polski więc przypuszczam, że zaraz w pierwszym oknie instalacji nie wybrałeś języka polskiego

(Biernattom) #6

nie niestety nie było wyboru żadnego jeśli chodzi o język !!

(Qbek50) #7

co za problem pobrac wersje z vortalu ? :?

Linka podałem we wczesniejszym poscie 8)

(Biernattom) #8

spoxxx panie janku błąd oo7 agencie dzięki za trochę nieskuteczną pomoc jak znajdę to dam znać do zobaczyska na forum jak będę miał jeszcze jakiś problem papa dione-l

(Mateusz Roza) #9

Nie wymędrujcie sie tak, ja też ściągnąłem wersję z vortalu i NIE MA w niej jeżyka polskiego, proszę jednocześnie redakcję o poprawienie tego błędu przy opisie programu mylnie twierdzącego że program jest po polsku. ja ściagnalem sobie spolszczenie, to jest skórka spolszczająca program musisz ja wypakowac do folderu ze skorkami i potem w opcjach zmienic skorke. http://download.overnet.org/skins/YAOplSkin1.0.zip

(Daro U) #10

To dziwne ale na początku instalacji wersji z vortalu pojawia się takie oto okienko:

donkey2de.th.jpg

gdzie wyraźnie widać opcję wyboru języka polskiego

(Qbek50) #11

widze że w ogóle nie ściągnąłes :lol:

jonias dał screena na którym widać że jest wybór j polskiego :lol:

(Biernattom) #12

I z całego tego zgiełku tylko Mateusz 1990 okazał się na tyle inteligętny że pokazał mi poprostu skrót znaczy link na którym jest spolszczenie do programu a nie instalowanie na nowo programu edonkey.

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych dione-l :lol: :lol: :lol: :smiley: :smiley: :smiley: :wink: :wink:

(Mateusz Roza) #13

ściagnąłem ale wtedy jak gi instalowalem 3 dni temu to nie bylo do wyboru jezyka polskiego a teraz sam sie zadziwilem jak jeszcze raz odpalilem instalke a tam jak na screenie joniasa. sorki ze was obrazilem ale przysiegam ze 3 dni temu nie bylo u mnie przy instalacji do wyboru j. polskiego. dziwne :o

(fiesta) #14

A jaką widzisz różnicę pomiędzy zainstalowaniem całego programu (robisz tylko nakładkę na istniejący program) a instalowaniem spolszczenia ??

(Krogulec) #15

Pod tym samym linkiem producent opublikował po prostu wersję 1.2.1, w vortalu była opisana 1.2. Flagę PL właśnie zdjęliśmy.

(Daro U) #16

a jaki sens miało zdjęcie tej flagi, skoro wersja 1.2.1 posiada możliwość wyboru języka polskiego co wyraźnie widać na moim poprzednim screenie, a także tutaj

donk9xu.th.jpg