Spolszczenie do eDonkey 2000 v 1.2.1

Poszukuje spolszczenia do programu eDonkey 2000 v 1.2.1 proszę o pomoc bo szczerze mówiąc to nie moge znależć a ktoś już moze ma

Pozdrawiam Dione-l :smiley: :-o :shock:

skąd wytrzasnołeś tę wersję programu, ściągnięta z vortalu posiada wersję polską od razu

tutaj masz wersje PL

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=46&id=288

ok ale z strony edonkey jet tylko englisz ostatnia wersja i nie ma zmiany na polish

:o :o :x

To dziwne ale wersja ściągnięta z vortalu i wersja ściągnięta ze strony producenta ma dokładnie taki sam rozmiar co do bajta, więc musi zawierać także język polski więc przypuszczam, że zaraz w pierwszym oknie instalacji nie wybrałeś języka polskiego

nie niestety nie było wyboru żadnego jeśli chodzi o język !!

co za problem pobrac wersje z vortalu ? :?

Linka podałem we wczesniejszym poscie 8)

spoxxx panie janku błąd oo7 agencie dzięki za trochę nieskuteczną pomoc jak znajdę to dam znać do zobaczyska na forum jak będę miał jeszcze jakiś problem papa dione-l

Nie wymędrujcie sie tak, ja też ściągnąłem wersję z vortalu i NIE MA w niej jeżyka polskiego, proszę jednocześnie redakcję o poprawienie tego błędu przy opisie programu mylnie twierdzącego że program jest po polsku. ja ściagnalem sobie spolszczenie, to jest skórka spolszczająca program musisz ja wypakowac do folderu ze skorkami i potem w opcjach zmienic skorke. http://download.overnet.org/skins/YAOplSkin1.0.zip

To dziwne ale na początku instalacji wersji z vortalu pojawia się takie oto okienko:

donkey2de.th.jpg

gdzie wyraźnie widać opcję wyboru języka polskiego

widze że w ogóle nie ściągnąłes :lol:

jonias dał screena na którym widać że jest wybór j polskiego :lol:

I z całego tego zgiełku tylko Mateusz 1990 okazał się na tyle inteligętny że pokazał mi poprostu skrót znaczy link na którym jest spolszczenie do programu a nie instalowanie na nowo programu edonkey.

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych dione-l :lol: :lol: :lol: :smiley: :smiley: :smiley: :wink: :wink:

ściagnąłem ale wtedy jak gi instalowalem 3 dni temu to nie bylo do wyboru jezyka polskiego a teraz sam sie zadziwilem jak jeszcze raz odpalilem instalke a tam jak na screenie joniasa. sorki ze was obrazilem ale przysiegam ze 3 dni temu nie bylo u mnie przy instalacji do wyboru j. polskiego. dziwne :o

A jaką widzisz różnicę pomiędzy zainstalowaniem całego programu (robisz tylko nakładkę na istniejący program) a instalowaniem spolszczenia ??

Pod tym samym linkiem producent opublikował po prostu wersję 1.2.1, w vortalu była opisana 1.2. Flagę PL właśnie zdjęliśmy.

a jaki sens miało zdjęcie tej flagi, skoro wersja 1.2.1 posiada możliwość wyboru języka polskiego co wyraźnie widać na moim poprzednim screenie, a także tutaj

donk9xu.th.jpg