Spolszczenie do kazzy

Poszukuję spolszczenie do porgramu kaza. Jest to wersja ta dostępna w vortalu :smiley: podajże KazAa 2.6.3 ale nie jestem pewien :smiley:

O ile sie orientuje do tej wersji nie ma spolszczenia. :frowning:

Ale qurde mam problem :-x . Jak chcę sciągać plik to obojętnie jaki nie chce się sciągać :!:. Np. jest More sources needed :!: albo Remotely queded :!:

Nie wiem co robić :cry:

Poprostu starasz sie sciagac pliki, ktore posiadaja malo uzytkownikow. Sciagaj te, ktore maja duzo “userow”.

more sources needed - dokładne tłumaczenie: potrzeba więcej źródeł - w praktyce ich brak

remotely queued - dokładne tłumaczenie: daleko w kolejce - w praktyce oznacza, że prawdopodobieństwo zniknięcia pliku z tych źródeł zanim miałbys je stamtad zacząć ściągać jest więcej niż duże.

Musisz po prostu szukac takich plików, które mają więcej źródeł dostepnych - minimum 10-15

zapraszam na strone internetową kazylite: ************

Proszę o nie podawanie linków do nielegalnego oprogramowania.

Krogulec

Mówię to do znudzenia, , Kazaa Lite = Nielegal :twisted:

Nie rozumiem jak to jest-K-Lite nielegal, a Diet K legalna-to tak jakby morderca z siekierą był winny, a zpistoletem niewinny bo użył innego narzędzia do zbrodni. :o

Nie zaczynajmy gadki znowu czy legalne czy nie :!: Kiedyś już oty była mowa, a przecież w topicu chyba nie o to chodzi :smiley:

O tym już wiele razy było, poszukajcie sobie na foruM :stuck_out_tongue:

tu jest mowa o tej kaazie http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … ight=kaaza

Było i będzie jeszcze bo to temat tabu. A kazza little jest nielegalna i już. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Całkowicie się z Wami nie zgadzam. Posiadanie Kazyy jest legalne ale ściąganie przez nią jest nielegal :lol:

A spolszczenia do najnowszej KMD nie ma i chyba nigdy nie będzie bo to szajs. Proponuję przejść na Polską wersję Kazaa Lite K++ 8)

No to wytłumacz mi jedno. Po co mi posiadać kazze jak nie do ściągania. Więc po co ta dyskusja. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Głupoty gadacie… :stuck_out_tongue: :twisted: Samo ściaganie jest legalne… Dopiero ściaganie programów chronionych prawami autorskimi takie nie jest… :idea: Dlatego wszelkie znane mi programy P2P są legalne. Małym wyjątkiem są niektóre kompilacje Kazaa… Ale to inna bajka… I wcale ich używanie tak do końca nie jest wykroczeniem.

:lol:

Pawek my tu mówimy teraz o kazza litle, więc mówisz że głupoty gadamy. :stuck_out_tongue:

Dobrze już nie potrzenuję żadnego spolszczenia…

Moja prośba do Moderatorów. Proszę o usunięcie tego topicu w celu uniknięcie sporu wśród wypowiadających się tu userów :!:

Dobra, to sobie prowadźcie topic bez zamykania, ja się nie będe już tutaj wypowiadał, bo faktycznie nie oto chodzi, żeby się kłócić, czy coś. Niech pozostanie tak, że mamy odmienne zdania. Ja szanuję Wasze, Wy mam nadzieję moje. A nic nowego i tak na temat przewodni już nie napiszę.

Oczywiście że szanuje twoje zdanie i myślę że nie ma o co się sprzeczać. Kączmy te waśnie. Zgadzam się z tym co napisałeś prędzej, mi chodziło tylko o kazze litle. A topic można zamknąć bo i tak spolszczenia nie ma. :smiley:

Spokojnie - merytoryczna dyskusja jeszcze nikomu nie zaszkodziła :slight_smile:

Topik pozostawmy otwarty - może takie spolszczenie jednak gdzieś istnieje ?