Spolszczenie do Microsoft Office 2010 Beta

Witam,

na komputerze mam zainstalowany program Microsoft Office Professional Plus 2010 Beta. Wszystko by było dobrze, gdyby program nie był w języku angielskim. Istnieje może jakieś spolszczenie do tego programu (oficjalne bądź nie)? Bardzo potrzebuję, ponieważ średnio znam angielski, a chciałbym zobaczyć co nowego jest w programie w porównaniu do wersji 2007. Z góry dzięki za odpowiedź. :slight_smile:

Pozdrawiam

Jak na razie nie ma…

Bo to młody programik jak na razie…

Nie ma spolszczenia. Program zostanie wydany w polskiej wersji językowej zapewne w finalnym wydaniu. Język jest jednym z ostatnich etapów przy poprawie aplikacji do wydania wersji stabilnej.

Nie chce się kłócić, ale chyba można samemu doinstalować nasz język. “Chyba”, bo mam ten sam pakiet na laptopie, ale nie mam na nim Internetu, więc być może się mylę.

Uruchom dowolny program z Office (np. Word), wybierz wstążkę FILE -> OPTIONS -> zakładka LANGUAGE -> pierwsza tabelka. Office sam powinien wykryć język domyślny (systemu), czyli Polish. Jeżeli tak nie jest, dodajesz go z listy poniżej. Następnie klikasz na “NOT INSTALED”, by zainstalować język.

Mam nadzieję, że pomogłem. Jeżeli tak, to proszę dać znać.

Pozdro

Po ściągnięciu języka w sposób, który podał kolega wyżej po najechaniu np na górną zakładkę “insert” pokazuje się okienko pod spodem z tłumaczeniem. I tak jest chyba ze wszystkim.

Pozdrawiam