Spolszczenie do Outpost firewall pro 2008

poszukuje spolszczenia do tego programu, kumpel przyjechał z anglii i przyniósł mi (w oryginalnym opakowaniu):

Agnitum Outpost Firewall Pro 2008 Build 6.0.2220.223.446.277, chciałem poszuakc spolszczenia a na forum i w google,

znalazłem polską wersję ale jest starsza :? , a mam licencje tylko na tą wersję, więc zwracam sie o pomoc do was :smiley:

podrzuci mi ktos linka do strony ze spolszczeniem do tego programu :?:

Jest polska werjsa, więc nie potrzebe jest spolszczenie:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 53.0485+PL

a czy ten klucz do tej mojej wersji też będzie działał na tej wersji co mi podałes :?:

Jeśli kupiłeś klucz do wersji 2008, to powinień, ponieważ aktualizacje w ramach głównej wersji są traktowane jako update, a nowy klucz będzie potrzebny do wersji upgrade, czyli sytuacji, gdy zmieni się główna wersja.

Najlepiej sprawdź. Njawyżej odinstalujesz, gdyby nie działała z Twoim kluczem i na nowo zainstalujesz poprzednią wersję.

ehhhhhh… :frowning: przy samej instalacji komp sie wiesza, zrobiłem reseta, to sie nie chciał właczyć, chociaż kompa mam takiego:

RAM 2G - Procek Intel® Pentium® Dual CPU E2160 @ 1.80GHZ - Karta Grafiki GeForce 8500 i XP

chyba musze wrucic do wersji 4.0 tej zapory, bo tylko przy tej wersji wszystko ładnie idzie