Spolszczenie do Shrek 2

poszukuję spolszczenia do Shrek 2.

Ale oczywiscie masz oryginała od wujka z ameryki :smiley: Bo inaczej to wiesz :lol:

Zadzwoń do Pana Shtura, może ci podeśle :stuck_out_tongue:

Pan Stuhr to może spolszczyć film :mrgreen:

A chyba chodzi o grę…

A w sumie z tego posta to nie wiem, o co mu chodzi :stuck_out_tongue:

No raczej o gre,bo spolszczenie DO filmu,to raczej będzie ciężko uświadczyć :stuck_out_tongue: :smiley:

A co gry nie mozna ? To co robia polscy lektorzy w grach!? :lol:

Ty, ja w Empiku widziałem ostatanio Shreka 2 …

Tylko nie wiem czy był po Polsku… 8)

Po Polsku, po Polsku :smiley:

Wyszedł ostatnio, właśnie widziałem wczoraj :stuck_out_tongue:

Jak tak to autor postu musi zainwestowac te 90 zeta i kupić sobie gierke…

Nie sądze, że ma orginałke jak szuka spolszczenia… :evil:

he, he, racja, ale może bierze też udział w pracach nad polską nakładką do gry ?? :smiley:

Gdybyście trochę pomyśleli to może wpadli byście na pomysł że PC Shrek 2 w Stanach miał dawno promocję.Grę tą miałem przysłaną miesiąc przed polską premierą.Dla Was widzę każdy jest piratem…Panowie trochę oleju.

Po co się denerwujesz. Mogłeś napisać w pierwszym poście skąd masz grę i nie było by problemu. :smiley:

Panie kolego, człowiek to jest takie bydle, że jak coś mu niepasuje, to od razu rzuca podejrzenia. Inna sprawa, że jak się jasno pisze to nie ma problemów. Nie każdy jest fanatykiem gier, i śledzi na bieżąco rynek gier :slight_smile: - o tym, że istnieje taka gra dowiedziałem się dopiero z tego postu

Nie ma co się denerwować, gdyż uważam, iż odpowiedzi, które dostałeś traktować trzeba raczej z przymróżeniem oka, niż jak jakies oskarżenia :lol:

Pozdrawiam

Hola,hola !Sam popełniłeś błąd, trzeba bylo napisac od razu ze gra pochodzi z legalnego zrodla! Wiesz dobrze ze na tym forum nie gada sie o piractwie! Takze jezeli ktos pyta o spolszczenie do gry ktora wychodzi w polskiej wersji jezykowej, jest dziwnym zjawiskiem! I nikt cie nie nazwał piratem ! :smiley:

Bo wiesz, ja to znalazłem nawet spolszczenie do filmu w mp3 w necie :x :x :x

Jak potem takie spolszczenie wsadzić w film ??

po prostu musisz puścić jak najszybciej równo film i mp3 :lol:

Wspaniałe rozwiązanie!! A jakie profesjonalne :smiley:

No naprawde profesjonalne :smiley: Nie miałem pojecia ze takie cuda mozna robic!! :smiley: :smiley: Az sie czasem dziwie jak ludzie radzą sobie z danym problemem :lol: