Spolszczenie GTA IV /Xbox 360

Witam, zakupiłem oryginalną grę GTA IV na xboxa 360 w języku angielskim, jednak teraz gdy zacząłem w nią grać zbyt wiele “rzeczy” nie rozumiem przez co mam problemy z wykonywaniem misji :cry: Szukałem w internecie jakiś opisów np. poszczególnych misji itd. jednak na nic konkretnego się nie natknąłem :roll:

Może mi ktoś wskazać jakieś konkretne źródło z takimi informacjami bądź w jakiś sposób pomóc? Będę wdzięczny :slight_smile:

Wiem iż może być to bolesne ale ucz się anglika. Lub czekaj aż pojawi się w hmm NEO Plus lub innej gazetce o konsolach.

nie ma spolszczenia do tej gry i na konsole raczej nie ma w ogóle spolszczeń

jedynie co mogę Ci polecić to tą stronę gdzie jest pokazane jak przejść daną misję aż do ostatniej (spoiler lecz w ostatniej musisz wybierać komu chcesz pomóc /spoiler)

http://mahalo.com/Grand_Theft_Auto_4_Walkthrough

Ja tylko dodam, że dzięki Bogu, że nie spolszczają gier na konsole.

Przynajmniej tych wielkich tytułów takich GTA, czy Gran Turismo. To już by była profanacja.

Spolszczona będzie dopiero pewnie wersja na PC, która nie wiadomo kiedy się ukarze, i to też tylko napisy, a nie głosy.

Poza tym, co za problem masz ? Masz na radarze dokładnie gdzie jechać, nawet GPS Ci pokazuje drogę jak dojechać.

Jak go wyłączyłem bo wole sam dojechać, a przy okazji zwiedzać uliczki, itd. bo zawsze można się natknąć na jakiegoś armorka, albo coś takiego :wink: No ale można zrobić misje beż znajomości języka.

Jedynie czego nie rozumiałem do końca w tej grze to język Little Jacob’a i Badmana…masakra jak oni mówią :slight_smile:

Ok dzięki za pomoc, jakby ktoś chciał coś jeszcze dodać to śmiało :smiley: :stuck_out_tongue:

Łap:

http://rapidshare.com/files/170430874/Spolszczenie_PC_GTAIV_thx-Tomexki5519.zip

ide sprawdzić czy działa… ![-o<

i jak… działa?

Kupujac konsole xbox 360 czy tez PS3 nie mozesz sie spodziewac splszczenia przeciez to nie PC.Na konsolach wychodza gry po polsku ale to jest rzadkosc w naszym kraju wiec zapomnij.Jezyk English nie jest trudny.

UWAGA! !!