Spolszczenie need for speed most wanted- odmowa dostępu

Zainstalowałem grę, wszystko ok, a przy probie spolszczenia wywala odmowa dostępu dodając do rejestru wpis, a i tak nie jest spolszczone.

Windows 7/64 ultimate.

Uruchom ten wpis jako admin, odpal instalator jako admin, wyłącz av / sandbox / defence+

Ew jak masz plik reg to dodaj ręcznie :slight_smile:

Dodawałem ręcznie a jeżeli uruchamiam jako admin, to wyskaskuje zamiast odmowy dostepu to brak zanlezienia określonego pliku setup… dziwna sprawa z tym. Z tego co czytałem na necie to chyba pod windows 7/vista nie działają spolszczenia.

Jeśli mówisz o nowym Most Wanted to ta metoda działa, sam sprawdzałem.

  1. Otwórz rejestr (regedit).

  2. Odnajdź klucz “HKEY_LOCAL_MACHINES/SOFTWARE/Wow6432Node/EA Games/Need For Speed Most Wanted/Locale”

  3. Zmień istniejącą wartość na “pl_PL”.

Mówię o starym :slight_smile:

Wystarczyło po wpisie do rejestru zrestartowac komputer i już jest spolszczone, więc i na win 7/vista działa jednak. Teraz tylko nie wiem czy przez spolszczenie czy przez ręczną zmianę wpisu w ww. kluczu z english na polish.

No jak nie działa ja mam na nowym 7 ultimate a nastarym viste professional spolsczenie do gta4 działa a i jeszcze 8 ale to inna rozmowa :stuck_out_tongue:

Już nie wiem o którym mw mowa. Jeśli chodzi o stare mw to działa w obu systemach niezależnie czy to 32 czy 64 bity, natomiast nowe na vista bez problemu wchodzi, ale z win 7 jest kłopot bo wyskakuje mi ów komunikat o poprawnie dodanym spolszczeniu, lecz nie działa…

Co do win 8 to nie mam pojęcia gdyż jeszcze nie sprawdzałem.